ON-LINE KURZY A ŽIVÉ KURZY

KURZY PRO VAŠI DOMÁCÍ I PROFESIONÁLNÍ TVORBU.
TYTO KURZY VÁM POMOHOU PROMĚNIT SE Z PRŮMĚRNÝCH NA VÝJIMEČNÉ. KE KAŽDÉMU KURZU PODKLADY VE FORMĚ KNIHY ZDARMA.

Chcete-li zvládnout techniky umělecké kresby nebo malby, musíte postupovat správně. Nemá smysl začít, aniž byste chápali základy. To, co potřebujete, je strukturovaný obsah, který vám ukáže, jak začít od nuly a nezačínat na konci. Což většina začátečníků dělá… Lidé časem ztrácí zájem, protože jsou frustrovaní tím, že jim postupy nefungují a nakonec se vzdávají v půli cesty. Mé kurzy „nekloužou“ po povrchu problémů, ale problémy nebo neznalost řeší, a to zcela prakticky.
JSOU URČENY PRO TY, CO CHTĚJÍ UMĚT!

Online kurzy jsou bezpečné místo, kde můžete studovat v klidu domova a svým vlastním tempem. Dostanete tisknutelné podklady a přístup do členské sekce, kde si můžete kdykoliv a postupně stahovat návody
a šablony, podle kterých se budete učit. Každý týden nový návod. Ať už se chcete naučit novou dovednost, podnítit svou kreativitu nebo zvýšit paměť, lekce jsou navrženy tak, aby byly prospěšné lidem všech věkových skupin a úrovní dovedností.

ONLINE KURZY

„ONLINE KURZY“

Ať už sníte o tom, že se stanete dalším da Vincim, hledáte nový způsob relaxace, snažíte se zlepšit svůj výkon v práci, nebo budujete portfolio pro uměleckou školu, moje flexibilní, prověřené kurzy vám pomohou na vaší cestě. Naučit se kreslit je zkušenost obohacující sama o sobě. Ukázalo se, že kresba nabízí širokou škálu výhod - od zlepšení paměti a zvýšení vizuální inteligence po zlepšení schopností řešit problémy a povzbuzení pozornosti.

DÁRKOVÝ POUKAZ

„DÁRKOVÝ POUKAZ“

INDIVIDUÁLNÍ KURZ

„ZÁKLADY
KRESBY A MALBY“

INDIVIDUÁLNÍ KURZ

„PŘÍPRAVKA
NA TALENTOVKY“

INDIVIDUÁLNÍ KURZ

„OLEJOMALBA PODLE STARÝCH MISTRŮ“

INDIVIDUÁLNÍ KURZ

„NAUČ SE VIDĚT A MÍCHAT BARVY“


Pokud plánujete zúčastnit se libovolného kurzu, třeba i někdy v budoucnu, přihlaste se pro zaslání upozornění. Budete mít náskok před ostatními, pokud bude omezený počet míst.
K ničemu se nezavazujete, já taky nenávidím spam, takže nemusíte mít obavy. Navíc v každém emailu je odhlašovací tlačítko.


NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

CO JE TO ZA KURZY?

Jedná se o kurzy realistické kresby a malby. Máte nyní možnost se učit zcela jednoduše a postupně tak, jak je potřebné k ovládnutí vašeho oblíbeného média - tužky, uhlu, pastele nebo štětce. Výklad a postupy, které se na kurzech naučíte, vycházejí z dlouhodobé praxe ověřené soukromými hodinami mnoha studentů. Zaručujeme individuální přístup pro všechny, kteří to budou potřebovat. Záleží nám na tom, abyste si odnesli co nejvíce.

PROČ K NÁM NA KURZ?

Protože postupy fungují pro mne a myslím a jsem přesvědčen, že budou fungovat i pro vás. Existují, protože vám chci pomáhat převzít kontrolu nad svým vlastním učením. Chci se s vámi podělit o to, abyste nemuseli dělat tytéž chyby, které jsem udělal já. Naučit se kreslit a malovat není tak těžké, jak by si někteří lidé mysleli. Opravdu není. Trvá to sice jistý čas a praxi, ale tato praxe nemusí být utrpením, ale naopak velmi zábavnou cestou.

CO NEBUDETE POTŘEBOVAT

Nepotřebujete knihovnu plnou uměleckých knih. Ve skutečnosti vás množství různorodých knih bude zdržovat a budete zmatení a přehlceni informacemi. Nemusíte platit desetitisíce za akademické školy. Neříkám, že vám to nepomůže, pokud si to můžete dovolit, ale nepotřebujete to proto, abyste mohli postupovat. Nemusíte se učit množství spletitých technik. Nepotřebujete drahé, kouzelné nebo esoterické materiály.

TAJEMSTVÍ MISTRŮ

Naučíme vás tajemství mistrů, které byste měli znát a naučíte se je používat. Porozumět základním dovednostem, které potřebujete rozvíjet. Neztrácejte čas tím, že se naučíte tuto nebo jinou metodu jen proto, že to tak dělá nějaký malíř, kterého obdivujete. Využijte základní dovednosti a budete postupovat mnohem rychleji. Překonejte strach ze selhání. Když vidíte svůj pokrok, i když zpočátku pomalý, uvědomte si, že se můžete vždycky zlepšit, a to možná více, než jste si mysleli, že jste schopni. Zapomeňte na odrazující myšlenky o talentu. Převzít kontrolu nad svým vlastním učením. To je nejdůležitější bod. Tím, že sami nad sebou převezmete kontrolu svého učení, převezmete odpovědnost za své vlastní úspěchy. Motivujete se!

CO JE EFEKTIVNÍ PRAXE

1. Pohodlně - čím více si užíváme naší praxe, tím účinněji se učíme. 2. Opakovaně a pravidelně - opakování vytváří a posiluje mentální mapy, které reprezentují naše dovednosti. To je důvod, proč pravidelnost je důležitější než celkový čas strávený v každém sezení. To platí pro všechny dovednosti, které vyžadují rozvíjení praxe. Začněte pomalu, naplánujte si krátký každodenní čas a nenechejte si ho vzít. 3. Zaměření - dejte tomu, co děláte, plnou koncentraci a uvidíte pokrok. To vyžaduje duševní úsilí, ale rovnice jsou jednoduché - čím více úsilí vložíte, tím rychleji budete postupovat. 4. Záměr - cvičit k určitému cíli. Pochopit skutečné hodnoty, např. zlepšení přesnosti, zlepšení barev, lepší linie, kompozice, perspektiva, atd. Uvědomte si na čem pracujete v daném okamžiku a cvičte pouze to, co vám nejde, s vyloučením všeho ostatního.