Pro všechny, kteří jsou bezradní a nejsou spokojeni se svými kresbami.
Pro všechny, kteří chtějí už konečně začít pořádně kreslit!

- KLASICKÁ KRESBA A MALBA -

KRESLENÍ NENÍ O TALENTU. A UŽ VŮBEC NE O ZRUČNOSTI VAŠICH RUKOU.
POKUD SE UMÍTE PODEPSAT, UMÍTE I KRESLIT!

VÍTE, ŽE ZÁKLADY UMĚNÍ PRO KLASICKOU NEBO DIGITÁLNÍ KRESBU A MALBU JSOU STEJNÉ A NEJDE JE NIJAK OBEJÍT? PROČ VĚTŠINA NÁVODŮ NA YOUTUBE NEFUNGUJE?

- DIGITÁLNÍ KRESBA A MALBA -

„JE TĚŽKÉ NAUČIT SE KRESLIT?

Kreslení je nádherná věc, ale může být frustrující, když se vám nedaří nakreslit to, co vidíte nebo máte v hlavě. Pokud se vám zdá, že vaše kresby nejsou tak dobré, jak byste si přáli, nebuďte smutní! Mnoho lidí má stejný problém. Je to jen otázka toho, že nevíte, jak postupovat a jak se při kreslení soustředit jen na to podstatné. 

Pokud chcete být dobrým kreslířem, musíte se naučit překonávat své nedostatky. Musíte najít správné řešení pro vaše problémy a naučit se ty správné techniky. Tím, že se je naučíte, zlepšíte nejen svou představivost, ale i manuální zručnost. Následně budete schopni nakreslit cokoli, co si přejete nebo si představujete!  Pokud chcete být dobrým nebo vynikajícím či uznávaným umělcem, o kterého je zájem a chcete-li i za svá dílka následně dostávat slušné peníze („kdo by nechtěl, že jo?“), je nutné se naučit kreslit tak, jak se to má.  Možná, že zas až tak velké ambice nemáte a chcete si jen splnit svůj celoživotní sen, možná taky jen chcete sami sobě nebo druhým pomocí kresby něco dokázat a taky možná chcete jen smysluplně relaxovat. Mezi námi, každý máme nějaký svůj vlastní důvod...

Umělecký svět je plný dogmat a polopravd, které lidem více škodí než by je měly ochraňovat nebo navést na tu správnou cestu. Nesmyslné poučky a často velmi protichúdné názory mnoha (ne) profesionálů, případně masově a slepě přijímané názory o talentu, uměleckém vzdělání na konkrétních školách, atd., dělá všem začínajícím, kteří chtějí vstoupit do uměleckého světa peklo na zemi. Mnoho z nich díky nemístné kritice (ať už pozitivní nebo negativní) začne zastávat názory, že kreslení a malování není pro ně. Jsou i tací, kteří díky falešnému pochlebování (od přátel nebo rodiny) jsou naopak přesvědčeni, že se už nic učit nemusí a tak ve svém uměleckém růstu zakrní a záhy je předstihnou ti, kteří věří v postupnou výuku a sebevzdělání na celý život.

Pokud jste zájemce, který by se rád naučil kreslit, a to už jednou pro vždy, pak jste zde na správném místě. Můžu vás kresbě naučit. Pokud máte zájem, představím vám  „Da Vinciho metodu“ - unikátní a osvědčenou metodu kreslení, která vám pomůže dosáhnout všech vašich cílů. Funguje i pro úplné začátečníky. Je testována na lidech a to už spoustu let. Výsledky vám potvrdí všichni ti, kteří se díky ní, dostali na umělecké školy a věřte, že rok od roku se na ně dostat, je těžší a těžší. Da Vinciho metoda je taky určena pro ty, kteří se znovu vrácí po letech ke kreslení a už konečně chtějí doopravdy umět kreslit tak, jak vždy snili.

POTÝKÁTE SE S TĚMITO PROBLÉMY?

 • Jste frustrováni tím, že neumíte kreslit realisticky a nevíte, jak se naučit správné techniky a principy kresby?
 • Nemáte dostatek času nebo možností navštěvovat klasické kurzy v ateliéru?
 • Máte zájem o kresbu a malbu jako koníček nebo jako přípravu na uměleckou školu či profesi?
 • Chcete se naučit realistickou kresbu od základů až po pokročilé techniky, ale žádný lektor vám nevyhovuje?
 • Máte pocit, že vás vaše práce nenaplňuje a nesplňuje poslání nebo vaši vášeň?
 • Máte pocit, že jste pozadu za ostatními lidmi ve stejném oboru nebo věku?
 • Hledáte kvalitní a systematickou výuku s individuálním přístupem a zpětnou vazbou?
 • Cítíte se nejistý ve svých schopnostech a potřebuje podporu a motivaci?
 • Bojíte se, že nebudete mít dostatek talentu nebo disciplíny na to, abyste se naučili kreslit dobře a zároveň vydrželi?
 • Děsíte se situací, kdy budete muset ukázat své práce ostatním lidem a čelit jejich hodnocení nebo kritice?
 • Nedokážete najít svůj osobitý styl a cítíte se jako kopie jiných umělců?
 • Cítíte se přetěžovaní nebo zmatení množstvím informací a rad o kresbě a malbě na internetu? Často velmi protichůdných a navzájem se popírajících?

AŤ JE TO TAK, NEBO TAK,  NEZOUFEJTE !  MÁM PRO VÁS  ŘEŠENÍ !

Naštěstí je zde pro vás  řešení. Dovolte mi, ať vás seznámím s V.I.P. kurzem kresby „Nový začátek“ s metodou Da Vinci. Je to online kurz (škola), který pomáhá cílevědomým a pracovitým lidem jako jste vy, dosáhnout svých snů a cílů v oblasti umění. Je zcela jedno, jestli máte předchozí zkušenosti nebo ne. A už vůbec nezáleží na tom, kolik je vám let. Ať chcete tvořit klasickými médii nebo digitálně, je to podružné. Obě skupiny musí totiž znát úplně stejná pravidla!

Cílem kurzu je zlepšit nebo naučit  každého výtvarníka kreslit tak, aby v budoucnu už žádný další kurz kresby nikdy nepotřeboval. Následně se mohl  soustředit pouze na své výtvarné vyjádření a cítění. Kurz obsahuje podklady s přesnými postupy a informacemi, slouží jako knihovna, která bude i za desítky let stále aktuální. Jedná se totiž o postupy, pravidla, která se časem měnit nikdy nebudou. Pochází totiž ze samé podstaty umění. Je jedno, jestli chcete kreslít pouze pro vlastní radost a splnění si svých celoživotních snů, anebo máte ambice stát se profíkem, který prodává v galeriích. Důvod proč začít je velmi důležitý, ale bez znalostí jak to udělat, to nikdy nepůjde!

 „DA VINCIHO METODA“

(UNIKÁTNÍ METODA JAK SE NAUČIT KRESLIT JEDNOU PRO VŽDY!

A 21 DŮVODŮ PROČ JI POUŽÍVAT) 

V.I.P. KURZ KRESBY - „NOVÝ ZAČÁTEK“  s metodou „DA VINCI“ není žádný nudný kurz kreslení, který vás zavalí teorií a nechá vás bez praxe. Není to ani žádný rychlokurz kreslení, který vám slibuje zázraky za pár hodin. Da Vinciho metoda je něco úplně jiného. Je to metoda, kterou používal sám Leonardo da Vinci - největší umělec všech dob. Je to metoda s postupy, která spojuje pravou a levou část naší mysli v jeden celek a rozvíjí tvořivost i inteligenci. Je to metoda, která vás naučí základním principům a technikám kreslení a ukáže vám, jak je aplikovat ve své tvorbě. Je to metoda, která vás inspiruje a motivuje k neustálému zdokonalování. Pokud chcete zkusit Da Vinciho metodu a zažít nový začátek ve svém kreslení, pokračujte ve čtení. Dozvíte se více o této úžasné metodě použité v kurzu a jak ji můžete použít pro svůj prospěch. 

 • 1. Da Vinciho kód:
  Tajemství krásného kreslení odhaleno
 • 2. Da Vinciho systém:
  Krok za krokem k dokonalému kreslení
 • 3. Da Vinciho nástroje:
  Jak si vybrat správné pomůcky pro kreslení a jak je používat efektivně
 • 4. Da Vinciho transformace:
  Jak změnit svůj pohled na kreslení a dosáhnout úžasných výsledků
 • 5. Da Vinciho filozofie:
  Jak pochopit podstatu kreslení a zlepšit své dovednosti
 • 6. Da Vinciho škola:
  Jak se zdokonalit v kreslení pomocí praktických cvičení a rad
 • 7. Da Vinciho harmonie:
  Jak dosáhnout rovnováhy mezi formou a obsahem v kreslení
 • 8. Da Vinciho cesta:
  Jak najít svůj osobitý styl a vyjádřit se skrze kresbu
 • 9. Da Vinciho tajemství:
  Jak odkrýt svůj umělecký potenciál a kreslit s lehkostí
 • 10. Da Vinciho recept:
  Jak si vytvořit vlastní metodu kreslení podle osvědčených principů
 • 11. Da Vinciho sen:
  Jak si splnit své umělecké sny a kreslit to, co chcete
 • 12. Da Vinciho věda:
  Jak poznat zákony kreslení a aplikovat je ve své tvorbě
 • 13. Da Vinciho experiment:
  Jak zkoušet nové techniky a objevovat své možnosti v kreslení
 • 14. Da Vinciho radost:
  Jak si užívat kreslení a být spokojen se svými výtvory
 • 15. Da Vinciho akademie:
  Jak se stát uznávaným umělcem pomocí osvědčené metody
 • 16. Da Vinciho princip:
  Jak rozvíjet svou uměleckou zručnost a sebedůvěru
 • 17. Da Vinciho moudrost:
  Jak se stát lepším umělcem i člověkem díky kreslení
 • 18. Da Vinciho genialita:
  Jak rozvinout svůj talent a kreativitu v kreslení
 • 19. Da Vinciho styl:
  Jak najít svou jedinečnou cestu v kreslení a být originální
 • 20. Da Vinciho esence:
  Jak zachytit podstatu toho, co kreslíte a vyvolat emoce u diváků
 • 21. Da Vinciho umění:
  Jak se naučit kreslit jako legenda

„ DO 1 ROKA  A  DNE, PROFESIONÁLNÍM UMĚLCEM,
POMOCÍ SYSTÉMU JEDNODUCHÝCH POSTUPŮ A ŠABLON“

Kurz je schopen do roka z vás udělat profíka za pevně daných pravidel a postupů. Je to online platforma věnovaná výhradně výuce kreslení a je efektivnější než jiné metody, protože je založena na důmyslném a logickém pracovním plánu „Da Vinci“, procvičováním samotného výtvarníka na základě poskytnutých návodů a šablon. Součástí je i podpora lektora v uzavřené FB skupině.

JEDNÁ SE O NEJPRAKTIČTĚJŠÍ, UCELENÝ, ČESKÝ ONLINE KURZ,
který
skutečně ukazuje, jak na to! A co víc, naučí Vás to pomocí praktických návodů a šablon, krok za krokem, které si můžete stáhnout, a zůstanou vám navždy!

S metodou „Da Vinci“ nelze neuspět. Pokud se necháte vést systémem návodů a tisknutelných šablon, budete postupovat podle doporučení, velmi brzo sami na sobě poznáte nevyhnutelný pokrok a úspěch! Je to kuchařka všech výtvarníků!

Portrétni techniky,
které se naučíte v kurzu.

Dobrý večer Martine,Vaše rady, ukázky a předlohy jsou pro mne nejen srozumitelné , ale předčila má očekávání. Mám pocit, že jste první človíček který nemá problém se podělit o svoje zkušenosti. Ostatní jako by měli strach, že když poradí tak budou ostatní lepší než oni. Vaše rady mi pomáhají i v běžném životě, celý život jsem slyšela: to je na tebe dobrý, ty nic nedokážeš a když se ti něco povede, tak je to náhoda... Děkuji za povzbuzení a za projev důvěry, dnes vím, že to co chci tak dokážu. Třeba né hned, ale klidně za čas.😀  Ještě jednou děkuji a hezký večer přeji.🙂
Lenka Rothová
Zdravím Vás Martine, kurz je úžasný, jsem nadšená, předčil veškerá má očekávání. Tolik podrobných lekcí a materiálu za částku, kterou si lze dovolit. A k tomu FB skupina, pro čerpání Inspirace nebo si člověk může přijít pro radu, super. Hodně muziky za málo peněz. A ty Vaše obrázky... ta živost a reálnost...nádherné...velký obdiv. Reklamy moc neotevírám, ale když jsem uviděla tu na Váš kurz, tak mě k tomu něco přitáhlo...Intuice a byla to taková srdeční záležitost a já jsem neodolala... Srdečně Vám za tento kurz děkuji a ať to dopadne s kreslením jakkoliv, tak má pro mě nesmírnou hodnotu. S úctou , vděčností a nadšením
Monika Lešingerová
Dobrý večer Martine, moc vás zdravím. Vás a váš kurz mi seslali andělé, kteří mi pomáhají na cestě seberozvoje. Je mi 48 let a nikdy jsem nic nenamaloval a žil v tom, že je to jen pro ty, co se narodili s talentem. Ve škole výtvarka -4, a totální nezájem o ní. Vždy jsem, ale umělce obdivoval, ale nechápal jsem, že si na tom mákli. Vy jste mi to objasnil a mě vstoupilo do života něco krásného a obohacujícího. S vaší pomocí se mi podařilo namalovat už pár obrázků a já jsem uvěřil, že to jde a půjde. Dnes jsem otevřel 5.lekci. No, nikam nepospíchám a užívám si to. Děkuji vám moc za kurz, který dává víc, než jen školu kreslení a malování.
Jiří Tesarz z Ústí nad Labem

KDO VÁS POVEDE ZA RUKU A KROK ZA KROKEM?

Jmenuji se Martin Ševčík
Kresba a malba je moje vášeň už od útlého dětství. Snil jsem o tom, že se stanu slavným umělcem nebo ilustrátorem knih jako ti, jejichž díla jsem obdivoval v knihách. V dospělosti jsem se rozhodl svému snu naplno věnovat a začal jsem systematicky studovat kresbu a malbu. Postupně jsem si osvojoval různé techniky a styly kresby (i malby) a zdokonaloval svou dovednost. Jelikož v té době internet neexistoval a kvalitní  literatury bylo pramálo, soukromá a ani veřejná výuka taky nebyla dostupná, dalo mi to velkou práci si sehnat informace. Ty velmi často byly mnohdy protichůdné navzájem (tak jak tomu je i bohužel dnes), proto jsem byl odkázán na systém pokusů a omylů, které trvaly příliš dlouho, než jsem z nich vycizeloval funkční postupy, které dnes úspěšně předávám na svých kurzech a workshopech jako na stříbrném talíři.

Mým cílem je pomoci lidem naučit je kreslit a malovat co nejrychleji a bezbolestně. Chci jim ukázat radost z tvorby i ze sebezdokonalování. Připravuji je na talentové zkoušky na umělecké školy, (pokud mají takový záměr) nebo těm bojácnějším pomáhám plnit si své celoživotní sny. Zájemci, ať už začátečníci nebo ti, kteří se ke kreslení vracejí nebo se už učí, a aplikují  mnou předávané postupy, dosahují nadstandartních výsledků. Jak v osobní tvorbě nebo jsou úspěšně přijímání v talentových zkouškách na umělecké školy v prvních desítkách. Zájem a počet mladých lidí na umělecké školy je enormě vysoký, takže rozhoduje kvalita prací, kterou předkládají... ( Pokud chcete, přečtěte si článek jedné mladé umělkyně, které jsem v šibeničním termínu pomohl na uměleckou školu. )

Moje práce byla oceněna nejen klienty, ale i odbornou veřejností.

Byl jsem zařazen do knihy Osobnosti České republiky, která mapuje životopisy lidí s významným přínosem pro společnost. Také jsem byl pozván na rozhovor do České televize, kde jsem mluvil o své práci, o metodě Da Vinci a o tom, jak kresba a malba obohacuje život člověka. Byla to pro mě velká čest i zkušenost.

„Tak to je můj stručný příběh. Snad jsem vás inspiroval k vaší vlastní tvorbě. Rád bych se dozvěděl něco o vás. Jak dlouho se zabýváte kresbou a malbou? Co vás k tomu přivedlo? Jaké jsou vaše cíle a sny?“

ZMÍNKA V ČESKÝCH MÉDIÍCH

JE ONLINE KURZ PRO MĚ?

PŘED KURZEM...

Pár ukázek od mých studentů...

PO KURZU...

Pro koho není:

 • pro lidi, kteří věří na zázraky, a že to kreslení půjde tak, nějak samo...
 • pro lidi, kteří se vymlouvají na talent a bůh ví, na co a kde co...
 • pro ty, co jsou líní cvičit kreslení a mají přesvědčení, že koukáním se něco naučí...
 • pro ty, co nechápou , že je nutné se celoživotně vzdělávat a jsou přesvědčeni, že toho už umí dost...
 • pro ty, co chtějí malovat stovky obrazů ročně a nevadí jim neznalost základů umění...
 • pro ty, co ignorují základy kresby a je jim jedno, že existuje perspektiva a kompozice, a že to nejsou sprosté slova...
 • pro ty co abstrakcí zakrývají svou neschopnost klasické kresby...

Sean Connery - portrétní technika, kterou se naučíte v kurzu...

Pro koho je:

 • pro ty, co neřeší svůj věk a hloubku talentu...
 • pro lidi, kteří chtějí umět a chtějí pro to něco udělat...
 • pro lidi, kteří chtějí něco dokázat, jak sobě, tak druhým...
 • pro ty, co chápou, že je potřeba se učit postupně a organizovaně proto, aby měli výsledky...
 • pro ty, co si dokáží najít čas pro sebe a kresbu považují za relax a odpočinek...
 • pro ty, kteří chtějí být před ostatními nebo být profesionálové...
 • pro ty, co se ke kresbě po letech vracejí a chtějí konečně „prolomit“ neschopnost realisticky kreslit...
 • pro ty, co potřebují občas potvrdit, že to dělají dobře a chtějí být vedeni...

ONLINE KURZ JE ROZDĚLEN NA NĚKOLIK MODULŮ:

MODUL 1. - ZÁKLADY KRESBY

Základní kámen jakéhokoliv umění. Je určen všem začátečníkům, ale i těm co již tužku drželi dříve v ruce a obsahuje základy, které prostě musíte bezpodmínečně znát. S tímto modulem se naučíte chodit tak dobře, abyste vzápětí mohli i běhat...
Jedná se o váš vstup do uměleckého světa!

Základy kresby jsou velmi důležité pro každého umělce. Znalosti získané v těchto lekcích jsou nezbytné pro další vývoj a zdokonalování se v oblasti kreslení. Naučíte se všechny základní techniky, jako je blokování, perspektiva, kompozice, stínování, proporce, ale i teorii barev, atd. Tyto znalosti jsou klíčové pro tvorbu nejen realistických kreseb, ale zahrnují samou podstatu umění. Tyto dovednosti vám umožní vyjádřit svou kreativitu a představivost pomocí kresby.

Znalost základů je taky velmi užitečná pro ty, kteří se chtějí stát profesionálními umělci. Znalost základů kresby je nezbytná pro tvorbu ilustrací, komiksů a animovaných filmů. Pokud chcete být úspěšným umělcem, musíte mít pevný základ v kresbě a bez tohoto modulu to nikdy nepůjde!

- Najdete tam vše, abyste se mohli stát skvělým umělcem a mohli začít tvořit samostatně a profesionálně -


MODUL 2. - KRESBA PORTRÉTU A HLAVY

Je určen kresbě portrétu a to se vším co budete kdy potřebovat,
aby jste mohli samostatně kreslit realistické portréty nebo comiksové charaktery svých postav.

Najdete tam pro kresbu nebo budoucí malbu portrétu vše, na co si dát pozor hned od začátku. Základy kresby portrétů jsou velmi důležité pro každého umělce. Znalosti opět získané v těchto lekcích jsou nezbytné pro další vývoj a zdokonalování se v oblasti kreslení nejen portrétů. Portrétování patří k jedněm z vrcholů figurálního umění a nelze ho „nějak obejít“. Jelikož se tvoří vždy někdo konkrétní, který následně bude nebo nebude na kresbě poznán, je potřeba mít dostatek informací a postupů, aby poznat byl. U veřejnosti stále vzrůstá zájem o kreslené portréty!

Součástí výuky jsou postupy konkrétních osob od první čárky až po finální detaily.


MODUL 3. - KRESBA LIDSKÉ POSTAVY

Je určen kresbě lidské postavy a to jak mužské, tak ženské.

Pro ukázky budeme používat vysoce realistických modelů, které si nezadají se skutečnými lidmi. Detailní ukázky jednotlivých částí těla, a to ze všech úhlů vám usnadní kresbu anatomie, jejíž alespoň vizuální znalost usnadňuje samotné kreslení. Modul se anatomií zabývá pouze v rámci vysvělení funkčnosti a vzhledu postav. Důležitost vzájemných proporcí celkově, ale i sobě navzájem, včetně jednotlivých částí. Zjednodušené postupy kresby jsou opět rozkresleny od „A do Z“. Jelikož se, ale jedná o nahé postavy, kurz je určen pro lidi, které neuráží nahota. Kurzů figurální kresby není mnoho a takhle kvalitní budete velmi těžce shánět. Je to odrazový můstek pro kreslíře, ilustrátory a comiksové kreativce.

Vytvořit správnou anatomickou kresbu ve správných proporcích, to je umění, které se cení!


MODUL 4. - PÓZOVÁNÍ POSTAVY

Romantické pózy, taneční pózy, bojové pózy, módní pózy, modelové pózy, párové pózy, stojící pózy, sedící pózy, ležící pózy, milostné pózy, jóga pózy, sportovní pózy, atd...

Je určen kresbě lidské postavy a to jak mužské, tak ženské.

Kreslení podle živých modelů je velmi důležité pro realistickou kresbu. Kreslení podle reality vám umožňuje zvážit různé možnosti kompozice, obcházet model tak, abyste nevynechali žádnou výraznou nuanci a zachytili celkový tvar a formu, která je pro dosažení dokonalosti tak důležitá. Pořídit si živý model, který by byl k dispozici vždy, když  potřebujeme kreslit je nemožné. Tento modul obsahuje modely, které své živé kolegy předčí nejen dokonalou postavou, svými proporcemi, ale i pozicemi, které by živí modelové dlouhodobě nevydrželi ustát. Obsahuje přes 1000 + póz ve všech vámi myslitelných pozicích. Najdete tam od běžných každodenních póz až po romantické, fantasy, bojové nebo comiksové pózy. Je to modul s předlohami, o kterém všichni sní a toužebně ho shání.
S tímto modulem se stanete opravdovými mistry!

Zachytit „řeč“ těla je stejně důležité, jako jeho anatomická kresba ve správných proporcích. A to je umění!


BONUSY

Bonusy obsahují podstatné informace, na  které jste se báli zeptat nebo jste nedostali odpověď.

 • 1. BONUS - JAK SE ŽIVIT UMĚNÍM
  Živit se uměním může být náročné a běh na dlouhou trať. Existuje mnoho způsobů, jak se živit uměním, včetně prodeje svých děl, výuky umění nebo práce v oblasti designu. Je důležité mít pevný základ v uměleckých dovednostech a být schopen prezentovat své dílo veřejnosti. Pokud se chcete živit uměním, může být užitečné získat i znalosti o podnikání a marketingu.
 • 2. BONUS - JAK PŘEKONAT UMĚLECKOU FRUSTRACI
  Umělecká frustrace může být náročná a může vést k pocitům beznaděje a nedostatku inspirace. Existuje několik způsobů, jak překonat uměleckou frustraci. Podíváme se jak ji zvládnout a znovu nabýt pocitu radosti a sebedůvěry z tvorby.
 • 3. BONUS - JAK POROZUMĚT UMĚLECKÉMUC TALENTU
  Umělecký svět je plný dogmat a nesmslných pouček a názorů. Mezi jedím z nich je i slovo „talent“. Porozumět uměleckému talentu může být náročné, ale existuje několik způsobů, jak ho objevit anebo pochopit pravý význam tohoto nejčastěji používaného slova, který má za následek, že mnoho nadějných umělců se bohužel do tvorby nikdy pořádně nepustí...
 • 4. BONUS - DETAILNÍ POSTUPY
  V každém modulu jsou podrobné, obrázkové a ukázkové postupy kreseb s detailním popisem a návodem.
 • 5. BONUS - UZAVŘENÁ ČLENSKÁ SEKCE NA FACEBOOKU
  Dobrovolná skupina pro všechny, kteří chtějí zpětnou vazbu od ostatních nebo lektora. Pouze členové k ní mají přístup a do budoucna tomu nebude jinak. Můžete nahrávat a diskutovat o svých projektech nebo se ptát na to, co vás trápí.
 • 6. BONUS - VYTVÁŘENÍ NÁVODŮ NA „MÍRU“
  Je zde možnost vytvářet návody „na míru“ pro ty nejproblematičtější části postupů.
 • A DALŠÍ BONUSY PŘIBÝVAJÍ...
  Kurz je spíše škola a jako taková je to otevřená platforma, která slouží jako knihovna, do které přibývají další a další praktické návody, tipy a triky. Jednotlivé lekce Modulů 1,2,3,4 jsou občas aktualizovány pro členy zdarma pro jejich kompletní přehled a systematičnost výuky. Výuku lze použít jak pro klasickou kresbu (tak i malbu), včetně digitálního umění.

 

Jelikož principy kresby a malby jsou pro všechny druhy umění stejné, rozdílné je pouze jejich provedení, proto poskytnuté lekce a podklady budou aktuální i za desítky let!

 

A CO ŘÍKAJÍ NA KURZ STUDENTI ?

Zdravím pane Martine. Přestože kreslím už nějaký ten pátek (je mi 58 let), musím se přiznat, že opravdu kreslit jsem začal teprve před měsícem. Díky tomu, že jsem se přihlásil do V.I.P. kurzu kresby - „Nový začátek“. Úhel mého pohledu na kresbu se zcela změnil. Provedení a informace v lekcích se nedají přepočítat na peníze. Jsou skvěle provedeny. Doporučuji všem, co chtějí umět !!!
Zdena (Ozzy) Daněk
Zdravím Martine, musím za kurz poděkovat, protože mám všechno pod nosem postupně a po malých krůčcích. Jde to celkem dobře, sice není pokaždé posvícení, ale mám dost času zkoušet a zkoušet. Zatím mě to vyhovuje a nemám žádné výhrady. Až se zadrhnu a nebudu si vědět rady, ozvu se. 😉 Díky za kurz, stojí to za to.
Nováková Dagmar
Dobrý den pane Ševčíku. S Vaším kurzem jsem velmi spokojený. Zatím si vytvářím návyk, abych kreslil každý den. Jsem přesvědčen, že si tento návyk vypěstuji. Je mi 70 let. Lekce jsou mi zatím srozumitelné, spojuji si to s tím co mám nastudované. Vaše cvičení mi vyhovují. Myslím si, že dobrým počinem od Vás bylo založení facebookových stránek pro nás. Vidím tady, že mnozí jsou daleko lepší než já, takže mám motivaci se zlepšovat.
Josef Zlámal
Kurz tajemství kresby doporučuji všem, kdo se chtějí naučit opravdu kreslit. Osobně jsem se ještě nesetkala s tak komplexní a srozumitelnou výukou. Kurz mne vede krok za krokem, takže netěkám od ničeho k ničemu, k čemuž bohužel mívám sklony - a pak obvykle nic neudělám. Tohle vedení mi dává jistotu, že budu vědět, co mám dělat, když si najdu chvilku na cvičení a že nebudu zase jen koukat na youtube a myslet na to, jak jednou budu taky takhle dobrá…. Takže teď konečně každý den kreslím a líbí se mi pocit, že moje snažení má konečně nějaký směr. Taky se mi líbí podpora, která je součástí kurzu. Chodí mi smysluplné emaily a mohu se i obrátit o pomoc, radu, nebo třeba názor na můj výtvor. To je pro mne taky důležité, protože svoje práce prostě soudně ohodnotit nikdy nedokážu. Hodnota kurzu pro mne mnohonásobně převyšuje jeho cenu, kterou jsem za něj zaplatila.
Iveta Vodičková
Zdravím, pane Ševčík, kurz je pro mě velmi přínosný, plní mé očekávání. Líbí se mi postupné kroky - ukázky, které jsou mnohdy lepší než jen slovo nebo polovičaté informace...Lekce jsou srozumitelné, pro mě určitě. Zatím detailnější vysvětlení nepotřebuji. Ukázky jsou prima. Protože jsem už před kurzem kreslila, zatím mi nic konkrétního nechybí. Nicméně v každé lekci, kterou otevřu, nacházím něco nového, co mě posune dál nebo otevře oči (co jsem dříve třeba neviděla) a to se mi moc líbí. Jsem moc ráda, že jsem v kurzu.
Hana Vídeňská
Pokud absolvujete některý z nabízených kurzů a poslechnete doporučené rady, naučíte se vnímat krásy světa novým, sdělitelným způsobem. Autor svým uměním připomíná doby, kdy dovednost kresby, případně malby patřila mezi základní znaky vzdělanosti. Ve výuce postupuje s aristokratickou noblesou, jeho mladistvý duch dokáže u žáků zdravě pozvednout výtvarné sebe-vědomí 🙂
Anna Vaňková
Pěkný den, Martine, musím se k ostatním připojit a poděkovat za kurz. Spousta AHA momentů a to v každé lekci, začíná positivně měnit můj pohled na kreslení. Díky detailně popsaným postupům je kresba teď daleko jednodušší, ale hlavně obrázky hezčí. Znovu ráda po letech kreslím. Stydím se za to, že jsem váhala vstoupit. Oceňuji váš osobní přístup k jednotlivým kurzistům a spousty rad, které nám všem pomáhají. Moc díky. P.S. cena za kurz je v porovnání k obsahu směšná, měl byste zdražit 🙂
Ylona de Wrangler
Zdravím Martine. Veľmi som rada , že som sa prihlásila na Váš kurz kreslenia. Doteraz, čo som prešla kurzami a všetky knižky čo sa mi dostali do rúk neboli tak zrozumiteľne a doprodrobna vysvetlené ako Vami . Konečne som pochopila aj problematiku perspektívy. Srdečná vďaka. Spozdravom Nora
Nora Tkáčikova

CO ZÍSKÁM, KDYŽ SI ONLINE KURZ ZAKOUPÍM?

(kromě toho, že se naučíte kreslit?)

 • Naučíte se kreslit za méně času se zaručenou metodou lekcí a cvičebních listů, které vám umožní rychleji dosáhnout požadované úrovně!
 • V první řadě si kupujete členství, a to ve skupině, která má přístup na zabezpečenou stránku s výukovým materiálem.
 • Kurz kresby a ilustrací s ročním nebo doživotním členstvím.
 • V členství dostáváte V.I.P. materiál. Na každý týden máte k výuce a k procvičování jednu lekci - elektronickou knihu (zdarma do vašeho členství), v kterém kromě nezbytné teorie máte i návod „kreslení krok za krokem“.
 • Na každý měsíc máte několik lekcí kreslení, které obsahují teoretickou a praktickou část, včetně tisknutelných šablon pro trénink a procvičování.
 • Možnost studovat a kreslit ve svém volném čase. Kdy chcete a jak dlouho chcete. Žádné časové limity.
 • Cvičební listy připravené pro tisk ve vysoké kvalitě.
 • Návody, jak dané lekce zvládnout.
 • Výcvik a lekce pro úrovně: základní, střední a pokročilou.
 • Přístup do zvětšující se knihovny lekcí, návodů, tipů a triků.
 • Uzavřená skupina na Facebooku jen pro účastníky kurzu.
 • Učební podklady vám zůstanou i po skončení kurzu, napořád !
 • Mentální a osobní podpora.
 • Členství můžete prodloužit za výraznou slevu nebo taky zrušit.
 • Individuální kritika pro vaše zlepšení (dobrovolný mentoring)
 • Začnete využívat svůj vlastní potenciál. Nikdo vás už neovlivní! Budou to vaše schopnosti, váš styl.
 • Nebudete dělat pokusy a omyly anebo trápit se otázkou: „Jak to mám udělat?“
 • Záruku, že za rok budete úplně jinde, než jste dnes. Co se Vám zdá nyní jako neuvěřitelné, bude pro vás zcela normální a běžné.

A KOLIK KURZ STOJÍ?

 Obsahuje moduly a lekce, které samy o sobě svým rozsahem vydají za 45 špičkových víkendových kurzů v celkové hodnotě minimálně 150.000,- Kč.

Ovšem nebojte se, takovou cenu po Vás nechci. Kurz díky tomu, že je online, odbourává všechny náklady, které jsou nutné k uskutečnění kurzu v reálném světě. Navíc, mým hlavním cílem je dostupnost kvalitního a profesionálního vzdělání pro ty, co nemohli a nemůžou z jakéhokoliv důvodu studovat na umělecké škole, nemají čas a ani prostředky navíc. Právo na vzdělání, byť to je pro mnohé „pouze koníček“, musí být dostupné a hlavně kvalitní. Pouze takto můžeme zlepšit kvalitu umění a vytvořit více kvalitních umělců, kteří budou produkovat na oplátku, více přijatelného umění.
Umění je totiž mnohdy to jediné co po nás zůstane pro další generace. Tak ať to stojí za to!

Můj online kurz kresby vám pomůže zlepšit vaše kreslířské dovednosti a naučí vás nové techniky. Budete mít přístup ke skvělým materiálům a budete moci pracovat ve svém vlastním tempu. A co je nejdůležitější - budete mít podporu a pomoc od profesionálních umělců.
„Učte se v klidu a pohodě z domu a v čase, který vám vyhovuje“.
“Učte se kreslit kdy chcete, jak dlouho chcete.“
A hlavně se učte správně, bez otázek: „Jak to mám udělat?“

Přidejte se k nám a objevte krásu kreslení!
„Klikni na tlačítko dole a začni ještě dnes !“


V.I.P. KURZ KRESBY - „NOVÝ ZAČÁTEK“ -

ONLINE KURZ s metodou „DA VINCI“

Víc než pouhý kurz kreslení...

„Kurz, který vám zůstane užitečný po celý váš život a zlepší vaše kreslící a malířské dovednosti!
Udělejte další krok k tomu, abyste se stali umělcem, kterým chcete být!"

„Tento kurz je moudrou investicí na celý život! A to pro umělce jakékoli úrovně!"

Roční nebo doživotní členství

MODUL 1. - ZÁKLADY KRESBY 


- Roční členství  (opakovaná snížená 50% platba) -

3990,- Kč / 165,- €


MODUL 2. - KRESBA PORTRÉTU A HLAVY


- Roční členství  (opakovaná snížená 50% platba) -

3990,- Kč / 165,- €


MODUL 3. - KRESBA LIDSKÉ POSTAVY


- Roční členství  (opakovaná snížená 50% platba) -

3990,- Kč / 165,- €

MODUL 1-4. - IN EXCLUSIVE V.I.P. KURZ KRESBY - „Nový začátek s metodou Da Vinci“
( NEJVÝHODNĚJŠÍ )

- Doživotní členství -
(jednorázová platba)

MODUL 1. - ZÁKLADY KRESBY

MODUL 2. - KRESBA PORTRÉTU A HLAVY

MODUL 3. - KRESBA LIDSKÉ POSTAVY

MODUL 4. - PÓZOVÁNÍ POSTAVY - ZDARMA!

BONUSY + AKTUALIZACE ZDARMA!

12 990,- Kč

PŘEDPRODEJ!

9990,- Kč


410,- €