ZÁKLADY TVORBY A TEORIE BAREV - MUNSELL COLOR SYSTÉM

NAUČTE SE MÍCHAT BARVY JAKO MISTR.
MUNSELL KARTY K VYTIŠTĚNÍ

Základní příručka pro všechny, kteří se chtějí pustit do malby a nemají čas anebo chuť o hloubkové studium. Díky eBooku získáte solidní základ pro vše co se týká míchání barev. Zjistíte, že to ani není nijak složité. Ebook je vhodný pro všechny co "bojují" s barvami. Pochopením principu na co se u barev zaměřit, bude Vaše paleta hýřit Vámi namíchanými barvami zcela jinak než doposud.

EXISTUJE ŘADA METOD A TECHNIK. TENTO EBOOK NABÍZÍ NEJZÁKLADNĚJŠÍ A NEJPŘÍMĚJŠÍ METODU PRO POCHOPENÍ PRINCIPU JAK CHÁPAT BARVU V JINÝCH SOUVISLOSTECH NEŽ DOPOSUD. OBSAHUJE I SADU PŘEDLOHOVÝCH KARET K VYTIŠTĚNÍ JAKO POMŮCKA PRO MÍCHÁNÍ BAREV.

Každý umělec občas zápasí s přesným namícháním požadované barvy a je jedno, jestli je to profesionál nebo amatér. Jako pomůcka se používají barevné kola, které jasně definují souvztažnost barev a jejich odstínů. Existuje mnoho typů barevných diagramů a barevných systémů ... Možná Vás napadne otázka:
„Tak který je nejjednodušší a nejlepší pro mou tvorbu?“
Odpověď je zcela jednoduchá. Ebook obsahuje barevný vzorník Munsell Color, který si můžete vytisknout a používat jako pomůcku pro míchání barev. 

 

Rozšířenou a tištěnou verzi lze získat na živém kurzu:
„NAUČ SE VIDĚT A MÍCHAT BARVY“

 

ISBN: 978-80-906558-6-7

230,- kč / € 9,50

NAUČ SE VIDĚT A MÍCHAT BARVY

MIMOŘÁDNÁ A OMEZENÁ NABÍDKA PRO VŠECHNY, KTEŘÍ PROJEVILI ZÁJEM O TIŠTĚNÉ EBOOKY !

Jedná se o rozšířenou verzi ebooku ZÁKLADY TVORBY A TEORIE BAREV - MUNSELL COLOR SYSTÉM, která je nezbytnou pomůckou pro pochopení chování barev a naučení se systematického míchání barev. Druhá kniha je určena pro portrétisty a figurální malbu RECEPTY PRO BARVU PLETI V OLEJOMALBĚ. Určeno pro malíře olejů, ale i akrylů. V knize jsou odkazy pro stažení pomůcek pro tvorbu vzorníků.

Na základě vzniklé situace a omezení pohybu a tím pádem nemožnosti se setkávat na kurzech, vám nabízím tištěnou knihu, kterou je možné získat jen na živém kurzu, kde ji učastníci dostávají jako součást kurzu. Knihy jsou praktické, vytištěná na křídovém papíře s lesklou obálkou a tuhšími listy (100 stran) pro časté listování. 

Počet kusů je omezen ! V případě výprodeje mě napište, že máte o ní zájem a pokud vás bude více, nechám dotisknout.

KNIHY NELZE ZAKOUPIT V ŽÁDNÉM KAMENNÉM OBCHODĚ, NEBO OBJEDNAT JINDE NA INTERNETU!!

DODÁNÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY

DODÁNÍ NA SLOVENKO

POUZE OMEZENÉ MNOŽSTVÍ !!

TIŠTĚNÝ EBOOK PRÁVĚ TEĎ !!

CO NAJDETE V EBOOKU

 • Barva světla
 • Pigmentové barvy
 • Barevné systémy
 • Míchání barev prakticky
 • Tonální a barevný kontrast
 • Kontrast sousedních ploch
 • Harmonie barev
 • Rovnováha barev
 • Teplota barev
 • Barevné schémata
 • Munsell Color Systém
 • Vzorníky barev k vytištění

Každé vaše hodnocení a reference nám pomáhá růst ...

Jsem nadšená, kniha Základy tvorby barev, kterou jsem si zde pořídila , mě nadchla svým perfektním a systematickým přístupem. Jsem spíš praktik, který zkouší a sbírá zkušenosti prací, čili tvorbou. Číst teorie je kolikrát velmi náročné a zdlouhavé, taky najít něco dobře napsaného a přístupného v češtině není snadné. V této knize se začínající umělec dostane k pochopení teorie barev rychle. Může taky využít mnoho, k tisku nachystaných, pomůcek. Což jistě mnozí uživatelé využijí. Doporučuji svým přátelům malířům, začínajícím a i zkušeným umělcům. Děkuji za knihu, je další do mé sbírky o malování.
Marie Veselská
Kniha Základy tvorby barev mě hned zaujala a koupila jsem. Musím říci, že je úžasně napsaná. K pochopení pro každého. Skvěle krok za krokem popsané a vysvětlené základy barev. Konečně jsem pochopila komplementární barvy. Jsem samouk a laik v malování a barvy vnímám...zde si udělám jasno. Vše je tak přehledně napsané.... Není to první ani poslední kniha od Martina Ševčíka, kterou mam a budu se těšit na nové. Vřele doporučuji všem. Martine, moc děkuji, kniha je fakt úžasná.. Budu ji mít jako učebnici a pomocníka při své tvorbě...
Jiřinka Inka Danielová

NAPIŠTE NÁM JAK JSTE SPOKOJENI

DALŠÍ KNIHY PRO VAŠI TVORBU

PORTRÉT A HLAVA

ZÁKLADY PORTRÉTOVÁNÍ 1

ZÁKLADY PORTRÉTOVÁNÍ 2