ZÁKLADY TVORBY A TEORIE BAREV - MUNSELL COLOR SYSTÉM

NAUČTE SE MÍCHAT BARVY JAKO MISTR.
MUNSELL KARTY K VYTIŠTĚNÍ

Základní příručka pro všechny, kteří se chtějí pustit do malby a nemají čas anebo chuť o hloubkové studium. Díky eBooku získáte solidní základ pro vše co se týká míchání barev. Zjistíte, že to ani není nijak složité. Ebook je vhodný pro všechny co "bojují" s barvami. Pochopením principu na co se u barev zaměřit, bude Vaše paleta hýřit Vámi namíchanými barvami zcela jinak než doposud.

EXISTUJE ŘADA METOD A TECHNIK. TENTO EBOOK NABÍZÍ NEJZÁKLADNĚJŠÍ A NEJPŘÍMĚJŠÍ METODU PRO POCHOPENÍ PRINCIPU JAK CHÁPAT BARVU V JINÝCH SOUVISLOSTECH NEŽ DOPOSUD. OBSAHUJE I SADU PŘEDLOHOVÝCH KARET K VYTIŠTĚNÍ JAKO POMŮCKA PRO MÍCHÁNÍ BAREV.

Každý umělec občas zápasí s přesným namícháním požadované barvy a je jedno, jestli je to profesionál nebo amatér. Jako pomůcka se používají barevné kola, které jasně definují souvztažnost barev a jejich odstínů. Existuje mnoho typů barevných diagramů a barevných systémů ... Možná Vás napadne otázka:
„Tak který je nejjednodušší a nejlepší pro mou tvorbu?“
Odpověď je zcela jednoduchá. Ebook obsahuje barevný vzorník Munsell Color, který si můžete vytisknout a používat jako pomůcku pro míchání barev. 

 

Rozšířenou a tištěnou verzi lze získat na živém kurzu:
„NAUČ SE DÍVAT A MÍCHAT BARVY“

 

ISBN: 978-80-906558-6-7

230,- kč / € 9,50

CO NAJDETE V EBOOKU

 • Barva světla
 • Pigmentové barvy
 • Barevné systémy
 • Míchání barev prakticky
 • Tonální a barevný kontrast
 • Kontrast sousedních ploch
 • Harmonie barev
 • Rovnováha barev
 • Teplota barev
 • Barevné schémata
 • Munsell Color Systém
 • Vzorníky barev k vytištění

Každé vaše hodnocení a reference nám pomáhá růst ...

Jsem nadšená, kniha Základy tvorby barev, kterou jsem si zde pořídila , mě nadchla svým perfektním a systematickým přístupem. Jsem spíš praktik, který zkouší a sbírá zkušenosti prací, čili tvorbou. Číst teorie je kolikrát velmi náročné a zdlouhavé, taky najít něco dobře napsaného a přístupného v češtině není snadné. V této knize se začínající umělec dostane k pochopení teorie barev rychle. Může taky využít mnoho, k tisku nachystaných, pomůcek. Což jistě mnozí uživatelé využijí. Doporučuji svým přátelům malířům, začínajícím a i zkušeným umělcům. Děkuji za knihu, je další do mé sbírky o malování.

Marie Veselská

Kniha Základy tvorby barev mě hned zaujala a koupila jsem. Musím říci, že je úžasně napsaná. K pochopení pro každého. Skvěle krok za krokem popsané a vysvětlené základy barev. Konečně jsem pochopila komplementární barvy. Jsem samouk a laik v malování a barvy vnímám...zde si udělám jasno. Vše je tak přehledně napsané.... Není to první ani poslední kniha od Martina Ševčíka, kterou mam a budu se těšit na nové. Vřele doporučuji všem. Martine, moc děkuji, kniha je fakt úžasná.. Budu ji mít jako učebnici a pomocníka při své tvorbě...

Jiřinka Inka Danielová

NAPIŠTE NÁM JAK JSTE SPOKOJENI

DALŠÍ KNIHY PRO VAŠI TVORBU

PORTRÉT A HLAVA

ZÁKLADY PORTRÉTOVÁNÍ 1

ZÁKLADY PORTRÉTOVÁNÍ 2