„Toužíš se naučit kreslit, ale pochybuješ o svých schopnostech a navíc bojuješ s nedostatkem času?“

 

Možná máš za sebou nějaký kurz kreslení (online nebo osobní) a stále neumíš skoro nic? Tak to zmeň!

 V.I.P. KURZ KRESBY - „Nový začátek s metodou Da Vinci.“©

„Od nedostatku sebedůvěry k uměleckému mistrovství za minimum času.”

 

- PRO SAMOUKY - AMATÉRSKÉ UMĚLCE - ZAČÁTEČNÍKY - PRO MLADÉ I PRO DŘÍVE NAROZENÉ -

 

Metoda Da Vinci je exkluzivní metoda, která navazuje na mistrovské techniky Leonarda da Vinciho s moderním, jednoduchým přístupem.
Naučíte se nejen kreslit, ale také vnímat svět kolem sebe novýma očima, což je nezbytné k mistrovství.

„Bojuješ s těmito problémy?“

Umělecký svět je plný dogmat a polopravd, které lidem více škodí než by je měly ochraňovat nebo navést na tu správnou cestu. Nesmyslné poučky a často velmi protichůdné názory mnoha (ne) profesionálů, případně masově a slepě přijímané názory o talentu a o uměleckém vzdělání, již vzaly mnoha nadaným své idály o umění...

To dělá všem začínajícím, kteří chtějí vstoupit do uměleckého světa peklo na zemi. Mnoho z nich, díky nemístné a nevyžádané kritice (ať už pozitivní nebo negativní) začne zastávat názory, že kreslení a malování není pro ně.

 • Prošel jsi už mnoha kurzy a workshopy a stále narážíš ve svých kresbách na otázku: „Jak to mám udělat?“
 • Chceš se naučit realistickou kresbu od základů až po pokročilé techniky, ale žádný lektor ti nevyhovuje?
 • Nemáš dostatek času nebo možnost navštěvovat klasické kurzy v ateliéru?
 • Nevíš jak postupovat správně, abysi kreslil více jak obstojně a mělo to vliv na líbivost obrázků?
 • Nedokážeš najít svůj osobitý styl a cítíš se jako kopie jiných umělců?
 • Děsíš se situace, kdy budeš muset ukázat své kresby ostatním lidem a čelit jejich hodnocení nebo kritice?

„Víš, že kreslení není jen o talentu a už vůbec ne o zručnosti tvých rukou?“

„Nezoufej!  Mám pro tebe řešení!

Kreslení je nádherná věc, ale může být frustrující, když se ti nedaří nakreslit to, co vidíš nebo máš v hlavě. Pokud se ti zdá, že tvé kresby nejsou tak dobré, jak si přeješ, nebuď smutný! Mnoho lidí má stejný problém. Je to jen otázka toho, že nevíš, jak postupovat a jak se při kreslení soustředit jen na to podstatné. 

Pokud chceš být dobrým kreslířem nebo malířem, musíš se naučit překonávat své nedostatky. Musíš najít správné řešení pro své problémy a naučit se jen ty správné techniky, bez nefunkčních zkratek. Tím, že se je naučíš, zlepšíš nejen svou představivost, ale i manuální zručnost.

Následně budeš schopen nakreslit cokoli, co si přeješ nebo si představuješ.  

V kurzu budeš mít spousty AHA momentů, které tě raketově zlepší! Navíc studuješ vlastním tempem a to z domova nebo z místa kde zrovna jsi. Možnost se učit online nebo offline je samozřejmostí.
Ukázka mého žáka Jirky V. (14 let) před kurzem a po kurzu. Dnes je úspěšný absolvent umělecké školy.
Ukázka mé žačky Kláry B. (53 let). Zvládnutím kresby je následně jednodušší přejít na malbu. Obrazy jsou daleko přesvědčivější.

„Dokážu tě kresbě naučit“

Tato smělá věta je potvrzena 100-vkami mých studentů, kteří použili tuto revoluční techniku kreslení, kterou úspěšně využili jako začátečníci. Umožnila jim totiž, dramaticky zlepšit své dovednosti v kreslení za velmi krátkou dobu. (Viz. recenze dole)

Tato metoda je také ideální pro ty, kteří se po letech pokusů a omylů nebo nefunkčních kurzů, vracejí ke kreslení a touží konečně dosáhnout svých snů perfektní kresby nebo malby.

Zvládnutím jednoduchých metod otevřete dveře své kreativity a již nebude možné neumět kreslit. Unikátní a osvědčená „Da Vinciho metoda“ vám vyřeší mezery v kreslení a zbaví vás strachu s tužky nebo štětce.

Vaše cesta k uměleckému mistrovství začíná zde.

„Přidejte se ještě dnes.“

... před kurzem ...

... po kurzu ...

- TOP NEJOBLÍBENĚJŠÍ ONLINE KURZ -

V.I.P. KURZ KRESBY - „Nový začátek s metodou Da Vinci.“

„Od nedostatku sebedůvěry k uměleckému mistrovství za minimum času.”

Dovol mi, ať tě seznámím s V.I.P. kurzem kresby „Nový začátek“ s metodou Da Vinci.  Je to online kurz (škola), která pomáhá cílevědomým a pracovitým lidem jako jsi ty, dosáhnout svých snů a cílů v oblasti kresby a malby. Je zcela jedno, jestli máš předchozí zkušenosti nebo ne. A už vůbec nezáleží na tom, kolik ti je let. Pokud chceš tvořit klasickými médii nebo digitálně, je to taky jedno. Obě skupiny musí totiž znát úplně stejná pravidla.

Není to ani žádný rychlokurz kreslení, který vám slibuje zázraky za pár hodin. Da Vinciho metoda je něco úplně jiného. Je to metoda, kterou používal sám Leonardo da Vinci - největší umělec všech dob. Je to metoda s postupy, které logicky sjednocují naší mysl v jeden celek a rozvíjí tvořivost i inteligenci.

Je to metoda, která vás naučí základním principům a technikám kreslení a ukáže vám, jak je aplikovat ve své tvorbě. Je to metoda, která vás inspiruje a motivuje k neustálému zdokonalování.

„Cílem kurzu je zlepšit nebo naučit  každého zájemce kreslit tak, aby v budoucnu už žádný další kurz kresby nikdy nepotřeboval.
Následně se mohl  soustředit pouze na své výtvarné vyjádření a cítění.“

 • Kurz je schopen do 1 roka z vás udělat profíka za pevně daných pravidel a postupů.
 • Kurz obsahuje podklady v PDF s přesnými postupy a teorií převedenou do praxe.
 • Slouží jako knihovna, která bude i za desítky let stále aktuální. Vždy po ruce, když se někde zasekneš.
 • Obsahuje postupy, pravidla, která se ani s časem měnit nikdy nebudou.
 • Je to online platforma věnovaná výhradně výuce kreslení a je založena na důmyslném a logickém pracovním plánu „metody Da Vinci“.
 • Kurz obsahuje tisknutelné cvičební listy pro okamžité převedení teorie do praxe.
 • Návody a postupy krok po kroku s ukázkami vývoje kresby. Možnost stáhnutí a vytištění.
 • Všechny ebooky vám zůstavají napořád. Jsou často aktualizovány a proto budou aktuální i za mnoho let.

„Je to kuchařka a knihovna všech výtvarníků!“

„Co říkají na kurz účastníci?“

Dobrý večer Martine,Vaše rady, ukázky a předlohy jsou pro mne nejen srozumitelné , ale předčila má očekávání. Mám pocit, že jste první človíček který nemá problém se podělit o svoje zkušenosti. Ostatní jako by měli strach, že když poradí tak budou ostatní lepší než oni. Vaše rady mi pomáhají i v běžném životě, celý život jsem slyšela: to je na tebe dobrý, ty nic nedokážeš a když se ti něco povede, tak je to náhoda... Děkuji za povzbuzení a za projev důvěry, dnes vím, že to co chci tak dokážu. Třeba né hned, ale klidně za čas.😀 Ještě jednou děkuji a hezký večer přeji.🙂
Lenka Rothová
Zdravím Vás Martine, kurz je úžasný, jsem nadšená, předčil veškerá má očekávání. Tolik podrobných lekcí a materiálu za částku, kterou si lze dovolit. A k tomu FB skupina, pro čerpání Inspirace nebo si člověk může přijít pro radu, super. Hodně muziky za málo peněz. A ty Vaše obrázky... ta živost a reálnost...nádherné...velký obdiv. Reklamy moc neotevírám, ale když jsem uviděla tu na Váš kurz, tak mě k tomu něco přitáhlo...Intuice a byla to taková srdeční záležitost a já jsem neodolala... Srdečně Vám za tento kurz děkuji a ať to dopadne s kreslením jakkoliv, tak má pro mě nesmírnou hodnotu. S úctou , vděčností a nadšením
Monika Lešingerová
Dobrý večer Martine, moc vás zdravím. Vás a váš kurz mi seslali andělé, kteří mi pomáhají na cestě seberozvoje. Je mi 48 let a nikdy jsem nic nenamaloval a žil v tom, že je to jen pro ty, co se narodili s talentem. Ve škole výtvarka -4, a totální nezájem o ní. Vždy jsem, ale umělce obdivoval, ale nechápal jsem, že si na tom mákli. Vy jste mi to objasnil a mě vstoupilo do života něco krásného a obohacujícího. S vaší pomocí se mi podařilo namalovat už pár obrázků a já jsem uvěřil, že to jde a půjde. Dnes jsem otevřel 5.lekci. No, nikam nepospíchám a užívám si to. Děkuji vám moc za kurz, který dává víc, než jen školu kreslení a malování.
Jiří Tesarz z Ústí nad Labem
Kurz tajemství kresby doporučuji všem, kdo se chtějí naučit opravdu kreslit. Osobně jsem se ještě nesetkala s tak komplexní a srozumitelnou výukou. Kurz mne vede krok za krokem, takže netěkám od ničeho k ničemu, k čemuž bohužel mívám sklony - a pak obvykle nic neudělám. Tohle vedení mi dává jistotu, že budu vědět, co mám dělat, když si najdu chvilku na cvičení a že nebudu zase jen koukat na youtube a myslet na to, jak jednou budu taky takhle dobrá…. Takže teď konečně každý den kreslím a líbí se mi pocit, že moje snažení má konečně nějaký směr. Taky se mi líbí podpora, která je součástí kurzu. Chodí mi smysluplné emaily a mohu se i obrátit o pomoc, radu, nebo třeba názor na můj výtvor. To je pro mne taky důležité, protože svoje práce prostě soudně ohodnotit nikdy nedokážu. Hodnota kurzu pro mne mnohonásobně převyšuje jeho cenu, kterou jsem za něj zaplatila.
Iveta Vodičková
Zdravím, pane Ševčík, kurz je pro mě velmi přínosný, plní mé očekávání. Líbí se mi postupné kroky - ukázky, které jsou mnohdy lepší než jen slovo nebo polovičaté informace...Lekce jsou srozumitelné, pro mě určitě. Zatím detailnější vysvětlení nepotřebuji. Ukázky jsou prima. Protože jsem už před kurzem kreslila, zatím mi nic konkrétního nechybí. Nicméně v každé lekci, kterou otevřu, nacházím něco nového, co mě posune dál nebo otevře oči (co jsem dříve třeba neviděla) a to se mi moc líbí. Jsem moc ráda, že jsem v kurzu.
Hana Vídeňská
Pěkný den, Martine, musím se k ostatním připojit a poděkovat za kurz. Spousta AHA momentů a to v každé lekci, začíná positivně měnit můj pohled na kreslení. Díky detailně popsaným postupům je kresba teď daleko jednodušší, ale hlavně obrázky hezčí. Znovu ráda po letech kreslím. Stydím se za to, že jsem váhala vstoupit. Oceňuji váš osobní přístup k jednotlivým kurzistům a spousty rad, které nám všem pomáhají. Moc díky. P.S. cena za kurz je v porovnání k obsahu směšná, měl byste zdražit 🙂
Klára Pospíšilová
Zdravím Martine. Veľmi som rada , že som sa prihlásila na Váš kurz kreslenia. Doteraz, čo som prešla kurzami a všetky knižky čo sa mi dostali do rúk neboli tak zrozumiteľne a doprodrobna vysvetlené ako Vami . Konečne som pochopila aj problematiku perspektívy. Srdečná vďaka. Spozdravom Nora
Nora Tkáčikova
Dobrý den pane Ševčíku. S Vaším kurzem jsem velmi spokojený. Zatím si vytvářím návyk, abych kreslil každý den. Jsem přesvědčen, že si tento návyk vypěstuji. Je mi 70 let. Lekce jsou mi zatím srozumitelné, spojuji si to s tím co mám nastudované. Vaše cvičení mi vyhovují. Myslím si, že dobrým počinem od Vás bylo založení facebookových stránek pro nás. Vidím tady, že mnozí jsou daleko lepší než já, takže mám motivaci se zlepšovat.
Josef Zlámal
Zdravím pane Martine. Přestože kreslím už nějaký ten pátek (je mi 58 let), musím se přiznat, že opravdu kreslit jsem začal teprve před měsícem. Díky tomu, že jsem se přihlásil do V.I.P. kurzu kresby - „Nový začátek“. Úhel mého pohledu na kresbu se zcela změnil. Provedení a informace v lekcích se nedají přepočítat na peníze. Jsou skvěle provedeny. Doporučuji všem, co chtějí umět !!!
Zdena (Ozzy) Daněk
Pokud absolvujete některý z nabízených kurzů a poslechnete doporučené rady, naučíte se vnímat krásy světa novým, sdělitelným způsobem. Autor svým uměním připomíná doby, kdy dovednost kresby, případně malby patřila mezi základní znaky vzdělanosti. Ve výuce postupuje s aristokratickou noblesou, jeho mladistvý duch dokáže u žáků zdravě pozvednout výtvarné sebe-vědomí 🙂
Anna Vaňková
Celý kurz je tak obsáhlý a výstižný, že já osobně nevím, co by tam chybělo .Dle mého názoru máte propracované do detailu každou lekci i bonusy. To, že se zatím peru s mnoha věcmi je jasné, ale vím že to chce trénink, trénink, trénink. O míchání a použití správných kombinací barev ani nemluvě. Tady by mi určitě více pomohla osobní konzultace. Přesto díky za tyto Vaše lekce, které jsou pro mne k nezaplacení.
Iva Zamykalová

„Kdo vás povede za ruku a krok za krokem?“

Mým cílem je pomoci lidem naučit je kreslit a malovat co nejrychleji a bezbolestně. Chci jim ukázat radost z tvorby i ze sebezdokonalování. Připravuji je na talentové zkoušky pro umělecké školy, (pokud mají takový záměr) nebo těm bojácnějším pomáhám plnit jejich celoživotní sny. Protože zájemci, ať už začátečníci nebo ti, kteří se ke kreslení vracejí nebo se už učí a aplikují  mnou předávané postupy, dosahují nadstandartních výsledků. A to jak v osobní tvorbě nebo
v úspěšnosti na přijímacích talentových zkouškách na umělecké školy, a to v krátkém čase. 

Byl jsem taky zařazen do knihy Osobnosti České a Slovenské republiky, která mapuje životopisy lidí s významným přínosem pro společnost. Také jsem byl pozván do České televize, kde jsem mluvil o své práci, o metodě Da Vinci a o tom, jak kresba a malba obohacuje život člověka. Byla to pro mě velká čest i zkušenost.

Své obrazy vystavuji jak doma , tak v zahraničí. Ilustruji na zakázku knihy a taky je sám píšu. Vytvářím podrobné návody s doprovodnými ilustracemi takovým způsobem, aby byly zcela jasně pochopitelné.


Online kurz je rozdělen na několik modulů:

MODUL 1. - ZÁKLADY KRESBY

Základní „kámen“ umění. Protože obsahuje základy, které prostě a jednoduše musíte znát. Jedná se o váš vstup do uměleckého světa.

Základy kresby jsou velmi důležité pro každého umělce, protože nezáleží na vašem oblíbeném tématu a už vůbec ne na šikovnosti vašich rukou. Důležité je umět se dívat a viděné umět přenést do kresby nebo malby.

Protože oči jsou vstupem do uměleckého světa a spolu s pochopením co vlastně děláte, vám teprve ruka následně udělá co má.  

Znalost základů kresby je nezbytná pro tvorbu vlastních kreseb, obrazů, ilustrací, komiksů, tvorby grafiky a všeho, co si dokážete představit. Pokud chcete být úspěšným umělcem, musíte mít pevný základ v kresbě a bez tohoto modulu to nikdy nepůjde!

Od první čárky přes skicování, perspektivu až k stínování a praktickou teorii barev. Naučíte se zde všechny nezbytné základní techniky a znalosti.

MODUL 2. - KRESBA PORTRÉTU A HLAVY

Modul, který vám ukáže jak nakreslit hlavu od první čárky, abyste následně mohli kreslit realistické portréty konkrétních lidí.

Naučíte se na co si dát pozor hned od začátku a abyste nedělali zbytečné chyby je pro každou část hlavy samostatná lekce (pro kresbu očí, nosu, uší, rtů nebo vlasů - vousů, krku, atd...).
Modul obsahuje i návody a základy konstrukce hlavy pro jakoukoliv mužskou nebo ženskou postavu. Postup pro budoucí kresby z paměti.

Protože je kresba portrétů velmi důležitá pro každého umělce (jedná se v umění o TOP dovednost!), znalosti opět získané v těchto lekcích jsou nezbytné pro další vývoj a zdokonalování se v oblasti kreslení, a to nejen portrétů.

„Říká se, že pokud umíš nakreslit portrét, tak umíš nakreslit cokoliv... a je to pravda!“

Portrétní techniky, které se naučíte v kurzu. Postup krok po kroku.

MODUL 3. - KRESBA LIDSKÉ POSTAVY

Je určen kresbě lidské postavy a to jak mužské, tak ženské.

Pro ukázky budeme používat vysoce realistických modelů, které si nezadají se skutečnými lidmi. Detailní ukázky jednotlivých částí těla, a to ze všech úhlů vám usnadní kresbu anatomie, jejíž alespoň vizuální znalost usnadňuje samotné kreslení.

Modul se anatomií zabývá pouze v rámci vysvělení funkčnosti a vzhledu postav. Důležitost vzájemných proporcí celkově, ale i sobě navzájem, včetně jednotlivých částí. Zjednodušené postupy kresby jsou opět rozkresleny od „A do Z“.

Vytvořit správnou anatomickou kresbu ve správných proporcích, to je umění samo o sobě, které se cení!

Jelikož se, ale jedná o nahé postavy, kurz je určen pro lidi, které neuráží nahota. Kurzů figurální kresby není mnoho a takhle kvalitní budete velmi těžce hledat.

Správné proporce navýší kvalitu vašich kreseb a kresby budou přesvědčivější a líbivější. Zjistěte jak to udělat!

MODUL 4. - PÓZOVÁNÍ POSTAVY

Je určen kresbě lidské postavy a to jak mužské, tak ženské.

Kreslení podle živých modelů je velmi důležité pro realistickou kresbu. Pořídit si živý model, který by byl k dispozici vždy, když  potřebujeme kreslit, je nemožné.

Tento modul obsahuje modely, které své živé kolegy předčí nejen dokonalou postavou, svými proporcemi, ale i pozicemi, které by živí modelové dlouhodobě nevydrželi ustát.

Obsahuje přes 2100 + póz ve všech vámi myslitelných pozicích. Najdete tam od běžných každodenních póz až po romantické, fantasy, bojové nebo comiksové pózy. Je to modul s předlohami, o kterých všichni sní.

S tímto modulem se stanete opravdovými mistry!

 

Zachytit „řeč“ těla je stejně důležité, jako jeho anatomická kresba ve správných proporcích. A to je umění.

Lekce:

Kreslíme postavu - 1. - 5. lekce 2. lekce - Baletní pózy (272 póz) 3. lekce - Bojové pózy (274 póz) 4. lekce - Párové pózy - Romantické a taneční pózy (204 póz) 5. lekce - Fantazijní pózy (189 póz) 6. lekce - Modelingové pózy (277 póz) 7. lekce - Fitness pózy (192 póz) 8. lekce - Chůze (250 póz) 9. lekce - Konverzace (210 póz) 10. lekce - Sedící pózy (206 póz)

BONUSY

Bonusy obsahují podporující informace, na  které jsi se možná bál zeptat...

Bonusy jsou praktické pomůcky, pro podporu a dělí se na témata:

 1. Mentální podpora, když to nepůjde tak, jak jsi očekával...
 2. Praktické lekce s postupy krok za krokem pro každý modul
 3. Uzavřená Facebooková skupina

 

Bonusy:

 • 0. Bonus - Da Vinciho Metoda
 • 1. Bonus - Porozumění uměleckému talentu
 • 2. Bonus - Jak překonat uměleckou frustraci
 • 3. Bonus - Jak se živit uměním
 • 4. Bonus - Cvičení pro vaši kreativitu
 • 5. Bonus - Jak se uživit Artem
 • 6. Bonus - Konstrukční portrét
 • 7. Bonus - Portrét bez anatomie
 • 8. Bonus - Portrét podle fotografie

„Jak to probíhá, když si online kurz zakoupím?

  Co dostanu?“

 

Po zaplacení objednávky (jakmile se připíše platba na náš účet) dostanete emailem ihned přístupy do členské sekce kurzu a můžete se vesele začít seznamovat s kurzem nebo studovat! 🙂 Všechny další, podrobnější informace najdete v členské sekci nebo v samostatných lekcích.

Získáte:

 • Kurz kresby s ročním nebo doživotním členstvím (dle vlastního výběru).
 • Záruku, že za rok budete úplně jinde, než jste dnes. Co se Vám zdá nyní jako neuvěřitelné, bude pro vás zcela normální a běžné. Předpokladem úspěchu je nechat se vést podle jednotlivých lekcí.
 • Nebudete dělat pokusy a omyly anebo trápit se otázkou: „Jak to mám udělat?“
 • Členství ve skupině, která má přístup na zabezpečenou stránku s výukovým materiálem - elektronickými knihami s návody „kreslení krok za krokem“.
 • Možnost studovat a kreslit ve svém volném čase. Kdy chcete a jak dlouho chcete. Žádné časové limity pro plnění cvičení.
 • Cvičební listy připravené pro tisk ve vysoké kvalitě.
 • Přístup do zvětšující se knihovny lekcí, návodů, tipů a triků, které si můžete stahovat a studovat offline.
 • Vlastnictví učebních podkladů, které vám zůstanou i po skončení kurzu, napořád. (Pozor ebooky jsou chráněny autorským právem!)
 • Uzavřená skupina na Facebooku jen pro účastníky kurzu jako pomoc, pokud vám nebude něco jasné.

„A kolik kurz stojí??“

 

 Obsahuje moduly a lekce, které samy o sobě svým rozsahem vydají za 50 špičkových víkendových kurzů v celkové hodnotě minimálně 150.000 Kč.

Ovšem nebojte se, takovou cenu po Vás nechci. Kurz díky tomu, že je online, odbourává všechny náklady, které jsou nutné k uskutečnění kurzu v reálném světě.

Navíc, mým hlavním cílem je dostupnost kvalitního a profesionálního vzdělání  pro ty, co nemohli a nemohou z jakéhokoliv důvodu studovat na umělecké škole v minulosti, nemají čas a ani prostředky navíc.

Můj online kurz kresby vám pomůže zlepšit vaše kreslířské dovednosti a naučí vás nové techniky. Budete mít přístup ke skvělým materiálům a budete moci pracovat ve svém vlastním tempu. A co je nejdůležitější - budete mít podporu a pomoc.

„Uč se v klidu a pohodě z domu a v čase, který ti vyhovuje“.
“Učte se kreslit kdy chceš, jak dlouho chceš.“
A hlavně se uč správně, bez otázek: „Jak to mám udělat?“

MOŽNÁ SE TI JEŠTĚ HONÍ HLAVOU PÁR OTÁZEK?

BUDE KURZ PRO MNĚ I KDYŽ NEUMÍM KRESLIT, MALOVAT A NEMÁM TALENT?

Samozřejmě. Jsi nejvíce vítán, jelikož tvoje tvorba není ještě zatížena špatnými návyky a jsi jako list nepopsaného papíru. Talent je něco co se nedá přesně definovat a jestli ho máš nebo ne, nechej na později. Ukážu ti postupy a dostaneš instrukce, kterým ho budeš rozvíjet. Stačí jen začít cvičit a brzy budeš žasnout nad tím, co svýma vlastníma rukama a nově nabytými zkušenostmi dokážeš. Bude tento kurz pro mě? To opravdu nevím a jediný kdo otázku zodpoví, jsi ty sám. Otázka by měla být ve skutečnosti obráceně, budeš ty pracovat na dosažení svých uměleckých cílů? Jednoduše neexistuje způsob, jak selhat, protože tvoje kreslicí dovednosti po absolvování V.I.P kurz kresby nemohou zůstat stejné, pokud si vyzkoušíš výtvarné techniky, které tě tam naučím. Pokud úkoly provádíš jeden po druhém a budeš postupovat podle pokynů a doporučení, bude tento kurz užitečný a tvoje dovednosti v kreslení se posunou na daleko vyšší úroveň.

PŘI ZAKOUPENÍ VIP KURZU SE NÁM BUDETE VĚNOVAT NEBO JE TŘEBA SI PŘIPLATIT I OSOBNÍ KONZULTACE?

Jako podpora a případná první pomoc byla zřízena soukromá Facebooková,  skupina, kde si radíme a pomáháme. Pokud jsi stydlivý/á, nebo chceš konstruktivní, soukromou kritiku na tvé dílka, je vhodná konzultace jeden na jednoho. Tehdy je vhodné přikoupit si osobní konzultace. Jinak se vše řeší na uzavřené FB skupině, jelikož řešení tvého problému může pomoci i druhým, kteří se jen bojí zeptat. Většinou soukromé rady uděluji zdarma.

STANU SE ABSOLVOVÁNÍM TOHOTO KURZU PROFESIONÁLNÍM UMĚLCEM?

To záleží na tvých cílech. Pokud chceš svůj profesní život zasvětit tvorbě výtvarného umění, tento kurz ti velmi pomůže dosáhnout tvého snu. Informace a dovednosti, které se naučíš ve V.I.P kurzu kresby, se na vysokých školách současného umění nevyučují. Know-how, které v tomto kurzu obdržíš, ti dá výhodu stát se lepším umělcem.

JAK SE MÁM NAUČIT KRESLIT NEBO MALOVAT KDYŽ NEMÁM ČAS ?

V dnešní uspěchané době je třeba, aby si člověk udělal jednou týdně pár hodin času jen pro sebe. Vím, že to občas opravdu není možné, ale nemít na sebe čas vůbec je z dlouhodobého hlediska velmi nebezpečné. Pokud svému organismu nedáš chvilku odpočinout, vyčerpáš ho. Nejen, že pro tebe bude těžké se soustředit, ale také ti pracovní úkoly zaberou více času. Při kreslení se odreagujetš a tvůj mozek bude odpočatější a ty budeš produktivnější. Zkus se zamyslet nad svým programem a trochu ho přeorganizuj. Pár hodin týdně na sebe jistě najdeš. Kurz je náročný časově tak, jak si ho naplánuješ. Lekce jsou koncipovány jako týdenní lekce, kdy máš zvládnout danou látku a teprve až potom se pustit do další. Pokud ti situace nedovolí se ji věnovat, odlož ji na později nebo můžeš v dalším týdnu udělat třeba dvě.

CO BUDU POTŘEBOVAT NA KURZU?

Pouze základní pomůcky jako tužku, skicák, gumu. Pokud budou potřeba speciální pomůcky, budete na tuto skutečnost upozorněni dopředu v každé lekci. Kurz je zaměřen na různé techniky a jejich ukázky „Krok za krokem“. Ovšem pokud zvolíš médium jako tužku, uhel, pastel, pero, rudku je to pouze na tobě. Kurz není striktně vázaný na konkrétní médium, kromě ukázek v jednotlivých speciálních bonusových lekcích.

OBSAHUJE KURZ VIDEA?

Kurz videa neobsahuje, jelikož většina začátečníků chce jasný a srozumitelný postup, tzv. „rukodělný“, který mohou následovat a případně se vracet k věcem, kterým ne úplně porozuměli napoprvé. Videa jsou sice dobré v ukázkách osobnosti samotného výtvarníka, ale ne příliš vhodné pro učení se krok za krokem. Na tomto systému postupného učení je kurz právě založen. Kurzisti chtějí mít nad svým učením kontrolu, a ne neustále přetáčet videa s tím, aby se podívali na úsek, který potřebuji shlédnout vícekrát. Podle jejich zkušeností pro ně příliš únavný. Nevylučuji ovšem videa do budoucna jako zdroj informací.

V ČEM JE V.I.P KURZ KRESBY JINÝ V POROVNÁNÍ S UMĚLECKOU ŠKOLOU?

Tradiční konstruktivní metody a techniky kreslení jsou jádrem kurzu. Tyto techniky nejsou na vysokých školách současného umění podrobně vyučovány. Na vysoké škole nedostaneš učební plán šitý na míru a jen pro tebe. Ve V.I.P kurzu kresby budou všechna tvá vzdělávací témata a úkoly vycházet z praxe, abysi se mohl naučit to, co potřebuješ pro zlepšení svých osobních kreslících dovedností. Jako student V.I.P. kurzu kresby budeš mít přístup k více jak 50 základním lekcím + nové, které stále vznikají. Pokud chceš studovat na umělecké škole, většinou se musíš přestěhovat, tvá výuka se zpřísní a budeš mít časové termíny na úkoly, které musíš splnit. Ve V.I.P. kurzu kresby můžeš studovat z pohodlí domova, budeš mít svůj vlastní flexibilní rozvrh a vůbec žádné termíny. Na střední nebo vysoké škole je tvé vyučování omezeno. Dostaneš tam malou nebo žádnou podporu od učitelů, kteří většinou ani nejsou praktikujícími umělci. Vysoká škola současného umění trvá 4 až 5 let, a může tě stát až stovky tisíc včetně ubytování, školného a dalších poplatků. To ti ovšem nepřinese žádnou záruku, že se skutečně naučíte potřebné umělecké dovednosti.

PROČ SE VŮBEC UČIT KRESLIT?

Z mnoha důvodů... Výtvarná tvorba všeobecně umožňuje pozitivnější a vnímavější pohled na okolní svět tím, že snižuje stres, zklidňuje organismus, atd... Ale hlavně budeš mít koníčka, který ti pomůže zvýšit sebevědomí a kterého budeš milovat! A i nějaká koruna za povedený výtvor není k zahození ... Pokud se naučíš kreslit, bude pro tebe jednodušší později malovat.

MŮŽETE MI ZARUČIT VÝSLEDKY?

Z právních důvodů nemůžu zaručit žádné výsledky, protože tvoje dovednosti nezávisí na mně, ale závisí na tobě a tvoji snaze se vzdělávat. Takovou záruku vám nedá nikdo na světě! Můžu jen říci, že pokud budeš postupovat podle učebních osnov a jednotlivých lekcí, a v nich po jednotlivých úkolech, neexistuje způsob, jak selhat. Z každého úkolu získáš určité dovednosti a know-how. Pokud budeš postupovat podle mých pokynů, tvé nové dovednosti se odrazí na kvalitě kreseb, které budeš dělat.

DÁ SE PRACOVAT V PC / MOBILU / TABLETU?

Jednotlivé lekce jsou digitálně zpracovány a podklady k vytištění jsou jen pro ty, co to opravdu potřebují. Cvičit a studovat lze jak z PC / mobilu / tabletu. Navíc všechny lekce si můžeš stahovat do svých počítačů a studovat bez internetu.

MOHU DOSTAT ZPĚT PENÍZE ZA ZAKOUPENÝ KURZ?

V.I.P kurz je nastaven na dobrovolnosti a přesvědčení účastníka, že se chce naučit „řemeslu“ a to následně ovládnout. Pokud si nejsi zcela jist, zda se chceš stát lepším umělcem, neobjednávej si kurz. Díky tomu, že máš ihned po objednání přístup ke všem lekcím najednou, nemohu kontrolovat, zdali jsi je všechny nestáhnul a následně jsi nepožádal o vrácení peněz... Kurz je natolik kvalitní, že nemusíš mít strach, že „naletíš“... Pokud tě napadá tato otázka, je vidět, že již z minulosti máš zkušenost s kurzy nevalné pověsti. Již jsem o tom psal mnohokrát... Ani nemohu podporovat případnou prokrastinaci, pokud se rozhodneš studium sabotovat nebo se později rozhodneš ve studiu nepokračovat.  Abych ti pomohl převzít odpovědnost za své rozhodnutí, řeknu ti to předem, že nelze vrátit žádné peníze. Kurz svou obsahovou hodnotou převyšuje mnohonásobně samotnou cenu kurzu, o čemž píší i ti, kteří jsou už uvnitř kurzu. Najdete je v recenzích. Zodpovědnost za svou budoucnost umělce přebíráš pouze a jenom ty sám. Já ti na tvé cestě pomohu kvalitními podklady učiva a v soukromé skupině na FB, která je k tomu zřízena, ale pracovat za tebe opravdu nemůžu, to by nemělo smysl...

V.I.P. KURZ KRESBY - „Nový začátek s metodou Da Vinci“

- TOP NEJOBLÍBENĚJŠÍ ONLINE KURZ -

- Roční nebo doživotní členství -

„Kurz, který vám zůstane užitečný po celý váš život a zlepší vaše kreslící a malířské dovednosti!
Udělejte další krok k tomu, abyste se stali umělcem, kterým chcete být!"

„Tento kurz je moudrou investicí na celý život.“

 

„A to pro umělce jakékoli úrovně."

„Je víc než pouhým kurzem kreslení...“

 

Vyber si variantu a začni ještě dnes! Naplň svoji touhu a přestaň se bát!

MODUL 1-2. - V.I.P. KURZ
KRESBY - „Nový začátek s metodou Da Vinci“

MODUL 1. - ZÁKLADY KRESBY

MODUL 2. - KRESBA PORTRÉTU A HLAVY

BONUSY

MOŽNOST DOKOUPENÍ IN EXCLUSIVE!

- Roční členství -

4997 Kč


195 €

S poviností platby

MODUL 1-3. - ZÁKLADNÍ V.I.P. KURZ
KRESBY - „Nový začátek s metodou Da Vinci“

MODUL 1. - ZÁKLADY KRESBY

MODUL 2. - KRESBA PORTRÉTU A HLAVY

MODUL 3. - KRESBA LIDSKÉ POSTAVY

BONUSY

MOŽNOST DOKOUPENÍ IN EXCLUSIVE!

- Roční členství -

5997 Kč


233 €

S poviností platby

MODUL 1-4. - IN EXCLUSIVE V.I.P. KURZ KRESBY - „Nový začátek s metodou Da Vinci“

- NEJVÝHODNĚJŠÍ -

MODUL 1. - ZÁKLADY KRESBY

MODUL 2. - KRESBA PORTRÉTU A HLAVY

MODUL 3. - KRESBA LIDSKÉ POSTAVY

MODUL 4. - PÓZOVÁNÍ POSTAVY

BONUSY+ AKTUALIZACE ZDARMA!

- Doživotní členství -

9997 Kč


410 €

S poviností platby