- PRO SAMOUKY - KRESLÍŘE A MALÍŘE - AMATÉRSKÉ UMĚLCE - ZAČÁTEČNÍKY - PRO MLADÉ I PRO DŘÍVE NAROZENÉ

Pokud jste člověk, který by se rád naučil kreslit, a to už jednou pro vždy, pak jste zde na správném místě!

„Pro ty, kteří jsou bezradní a jsou nespokojeni se svými kresbami.“
„Pro ty, kteří chtějí už konečně začít pořádně kreslit a malovat.“

Pro mladé, kteří se připravují na svojí budoucnost umělce.
Pro relax a prohloubení svého talentu nebo naučení se novým věcem.
Pro ty, kteří se vrací ke kresbě a malbě a mají konečně čas na sebe.

Pokud jste zájemce, který by se rád naučil kreslit, a to už jednou pro vždy, pak jste zde na správném místě. Můžu vás kresbě naučit. Pokud máte zájem, představím vám  „Da Vinciho metodu“ - unikátní a osvědčenou metodu kreslení, která vám pomůže dosáhnout všech vašich cílů. Funguje i pro úplné začátečníky.  Výsledky vám potvrdí všichni ti, kteří se díky ní, dostali na umělecké školy a věřte, že rok od roku se na ně dostat, je těžší a těžší. Da Vinciho metoda je taky určena pro ty, kteří se znovu vrácí po letech ke kreslení a už konečně chtějí doopravdy umět kreslit tak, jak vždy snili.


„DOKÁŽU VÁS KRESBĚ NAUČIT!“

Představím vám „Da Vinciho metodu“ - unikátní a osvědčenou metodu kreslení, která vám zlepší techniku kresby za velmi krátkou dobu. Technika funguje i pro úplné začátečníky.  Výsledky vám potvrdí všichni ti, kteří se díky ní, dostali buď na umělecké školy nebo dramaticky zlepšili svou kresbu za velmi krátkou dobu. Da Vinciho metoda je taky velmi vhodnou pro ty, kteří se  znovu vrácí po letech ke kreslení a už konečně chtějí doopravdy umět kreslit tak, jak vždy snili.


Portrétni technika, která se učí v kurzu.

„POTÝKÁTE SE S TĚMITO PROBLÉMY?“

Umělecký svět je plný dogmat a polopravd, které lidem více škodí než by je měly ochraňovat nebo navést na tu správnou cestu. Nesmyslné poučky a často velmi protichůdné názory mnoha (ne) profesionálů, případně masově a slepě přijímané názory o talentu, uměleckém vzdělání, atd., dělá všem začínajícím, kteří chtějí vstoupit do uměleckého světa peklo na zemi. Mnoho z nich díky nemístné kritice (ať už pozitivní nebo negativní) začne zastávat názory, že kreslení a malování není pro ně. Jsou i tací, kteří díky falešnému pochlebování (od přátel nebo rodiny) jsou naopak přesvědčeni, že už se nic učit nemusí, a tak ve svém uměleckém růstu zakrní a záhy je předstihnou ti, kteří věří v postupnou výuku a sebevzdělání.

 • Máte zájem o kresbu a malbu jako koníček nebo jako přípravu na uměleckou školu či profesi?
 • Jste frustrováni tím, že neumíte kreslit realisticky a nevíte, jak se naučit správné techniky a principy kresby?
 • Nemáte dostatek času nebo možností navštěvovat klasické kurzy v ateliéru?
 • Chcete se naučit realistickou kresbu od základů až po pokročilé techniky, ale žádný lektor vám nevyhovuje?
 • Cítíte se nejistý ve svých schopnostech a potřebuje podporu a motivaci?
 • Bojíte se, že nebudete mít dostatek talentu nebo disciplíny na to, abyste se naučili kreslit dobře a zároveň vydrželi?
 • Děsíte se situací, kdy budete muset ukázat své práce ostatním lidem a čelit jejich hodnocení nebo kritice?
 • Nedokážete najít svůj osobitý styl a cítíte se jako kopie jiných umělců?

„AŤ JE TO TAK, NEBO TAK,  NEZOUFEJTE!  MÁM PRO VÁS  ŘEŠENÍ!“

Kreslení je nádherná věc, ale může být frustrující, když se vám nedaří nakreslit to, co vidíte nebo máte v hlavě. Pokud se vám zdá, že vaše kresby nejsou tak dobré, jak byste si přáli, nebuďte smutní! Mnoho lidí má stejný problém. Je to jen otázka toho, že nevíte, jak postupovat a jak se při kreslení soustředit jen na to podstatné. 

Pokud chcete být dobrým kreslířem nebo malířem, musíte se naučit překonávat své nedostatky. Musíte najít správné řešení pro vaše problémy a naučit se jen ty správné techniky, a to bez nefunkčních zkratek. Tím, že se je naučíte, zlepšíte nejen svou představivost, ale i manuální zručnost.

Následně budete schopni nakreslit cokoli, co si přejete nebo si představujete!  

KRESLENÍ NENÍ JEN O TALENTU A ANI O ZRUČNOSTI VAŠICH RUKOU. POKUD SE UMÍTE PODEPSAT, UMÍTE I KRESLIT!

Základy kresby pro klasickou a digitální kresbu a malbu jsou stejné!

 „JEDINEČNÁ A ORIGINÁLNÍ DA VINCIHO METODA“

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Dovolte mi, ať vás seznámím s V.I.P. kurzem kresby „Nový začátek“ s metodou Da Vinci. Je to online kurz (škola), která pomáhá cílevědomým a pracovitým lidem jako jste vy, dosáhnout svých snů a cílů v oblasti umění. Je zcela jedno, jestli máte předchozí zkušenosti nebo ne. A už vůbec nezáleží na tom, kolik je vám let. Ať chcete tvořit klasickými médii nebo digitálně, je to podružné. Obě skupiny musí totiž znát úplně stejná pravidla!

Cílem kurzu je zlepšit nebo naučit  každého zájemce kreslit tak, aby v budoucnu už žádný další kurz kresby nikdy nepotřeboval.

Následně se mohl  soustředit pouze na své výtvarné vyjádření a cítění. Kurz obsahuje podklady s přesnými postupy a informacemi, slouží jako knihovna, která bude i za desítky let stále aktuální. Jedná se totiž o postupy, pravidla, která se časem měnit nikdy nebudou. Pochází totiž ze samé podstaty umění. Je jedno, jestli chcete kreslít pouze pro vlastní radost a splnění si svých celoživotních snů, anebo máte ambice stát se profíkem, který prodává v galeriích.

Důvod proč začít je velmi důležitý, ale bez znalostí jak to udělat, to bohužel nikdy nepůjde!


„DO 1 ROKA  A  DNE, PROFESIONÁLNÍM UMĚLCEM,
POMOCÍ SYSTÉMU JEDNODUCHÝCH POSTUPŮ A ŠABLON“


V.I.P. KURZ KRESBY - „NOVÝ ZAČÁTEK“  s metodou „DA VINCI“
 

není žádný nudný kurz kreslení, který vás zavalí teorií a nechá vás bez praxe. Není to ani žádný rychlokurz kreslení, který vám slibuje zázraky za pár hodin. Da Vinciho metoda je něco úplně jiného. Je to metoda, kterou používal sám Leonardo da Vinci - největší umělec všech dob. Je to metoda s postupy, které logicky sjednocují naší mysl v jeden celek a rozvíjí tvořivost i inteligenci. Je to metoda, která vás naučí základním principům a technikám kreslení a ukáže vám, jak je aplikovat ve své tvorbě. Je to metoda, která vás inspiruje a motivuje k neustálému zdokonalování. 

Kurz je schopen do roka z vás udělat profíka za pevně daných pravidel a postupů. Je to online platforma věnovaná výhradně výuce kreslení a je efektivnější než jiné metody, protože je založena na důmyslném a logickém pracovním plánu „Da Vinci“, procvičováním samotného výtvarníka na základě poskytnutých návodů a šablon. Součástí je i navíc podpora lektora v uzavřené FB skupině.

„Je to kuchařka všech výtvarníků!“

JEDNÁ SE O NEJPRAKTIČTĚJŠÍ, UCELENÝ, ČESKÝ ONLINE KURZ,
který skutečně ukazuje, jak na to! A co víc, naučí Vás to pomocí praktických návodů a šablon. A to, krok za krokem. Šablony a lekce, které si můžete stáhnout, vám zůstanou navždy!

Kurz je škola a jako taková je to otevřená platforma, která slouží jako knihovna, do které přibývají další a další praktické návody, tipy a triky.
Jednotlivé lekce Modulů 1,2,3,4 jsou občas aktualizovány pro členy zdarma, pro jejich kompletní přehled a systematičnost výuky. Výuku lze použít jak pro klasickou kresbu (tak i malbu), včetně digitálního umění.


„CO ŘÍKAJÍ NA KURZ ÚČASTNÍCI?“

Dobrý večer Martine,Vaše rady, ukázky a předlohy jsou pro mne nejen srozumitelné , ale předčila má očekávání. Mám pocit, že jste první človíček který nemá problém se podělit o svoje zkušenosti. Ostatní jako by měli strach, že když poradí tak budou ostatní lepší než oni. Vaše rady mi pomáhají i v běžném životě, celý život jsem slyšela: to je na tebe dobrý, ty nic nedokážeš a když se ti něco povede, tak je to náhoda... Děkuji za povzbuzení a za projev důvěry, dnes vím, že to co chci tak dokážu. Třeba né hned, ale klidně za čas.😀 Ještě jednou děkuji a hezký večer přeji.🙂
Lenka Rothová
Zdravím Vás Martine, kurz je úžasný, jsem nadšená, předčil veškerá má očekávání. Tolik podrobných lekcí a materiálu za částku, kterou si lze dovolit. A k tomu FB skupina, pro čerpání Inspirace nebo si člověk může přijít pro radu, super. Hodně muziky za málo peněz. A ty Vaše obrázky... ta živost a reálnost...nádherné...velký obdiv. Reklamy moc neotevírám, ale když jsem uviděla tu na Váš kurz, tak mě k tomu něco přitáhlo...Intuice a byla to taková srdeční záležitost a já jsem neodolala... Srdečně Vám za tento kurz děkuji a ať to dopadne s kreslením jakkoliv, tak má pro mě nesmírnou hodnotu. S úctou , vděčností a nadšením
Monika Lešingerová
Dobrý večer Martine, moc vás zdravím. Vás a váš kurz mi seslali andělé, kteří mi pomáhají na cestě seberozvoje. Je mi 48 let a nikdy jsem nic nenamaloval a žil v tom, že je to jen pro ty, co se narodili s talentem. Ve škole výtvarka -4, a totální nezájem o ní. Vždy jsem, ale umělce obdivoval, ale nechápal jsem, že si na tom mákli. Vy jste mi to objasnil a mě vstoupilo do života něco krásného a obohacujícího. S vaší pomocí se mi podařilo namalovat už pár obrázků a já jsem uvěřil, že to jde a půjde. Dnes jsem otevřel 5.lekci. No, nikam nepospíchám a užívám si to. Děkuji vám moc za kurz, který dává víc, než jen školu kreslení a malování.
Jiří Tesarz z Ústí nad Labem
Kurz tajemství kresby doporučuji všem, kdo se chtějí naučit opravdu kreslit. Osobně jsem se ještě nesetkala s tak komplexní a srozumitelnou výukou. Kurz mne vede krok za krokem, takže netěkám od ničeho k ničemu, k čemuž bohužel mívám sklony - a pak obvykle nic neudělám. Tohle vedení mi dává jistotu, že budu vědět, co mám dělat, když si najdu chvilku na cvičení a že nebudu zase jen koukat na youtube a myslet na to, jak jednou budu taky takhle dobrá…. Takže teď konečně každý den kreslím a líbí se mi pocit, že moje snažení má konečně nějaký směr. Taky se mi líbí podpora, která je součástí kurzu. Chodí mi smysluplné emaily a mohu se i obrátit o pomoc, radu, nebo třeba názor na můj výtvor. To je pro mne taky důležité, protože svoje práce prostě soudně ohodnotit nikdy nedokážu. Hodnota kurzu pro mne mnohonásobně převyšuje jeho cenu, kterou jsem za něj zaplatila.
Iveta Vodičková
Zdravím, pane Ševčík, kurz je pro mě velmi přínosný, plní mé očekávání. Líbí se mi postupné kroky - ukázky, které jsou mnohdy lepší než jen slovo nebo polovičaté informace...Lekce jsou srozumitelné, pro mě určitě. Zatím detailnější vysvětlení nepotřebuji. Ukázky jsou prima. Protože jsem už před kurzem kreslila, zatím mi nic konkrétního nechybí. Nicméně v každé lekci, kterou otevřu, nacházím něco nového, co mě posune dál nebo otevře oči (co jsem dříve třeba neviděla) a to se mi moc líbí. Jsem moc ráda, že jsem v kurzu.
Hana Vídeňská
Pěkný den, Martine, musím se k ostatním připojit a poděkovat za kurz. Spousta AHA momentů a to v každé lekci, začíná positivně měnit můj pohled na kreslení. Díky detailně popsaným postupům je kresba teď daleko jednodušší, ale hlavně obrázky hezčí. Znovu ráda po letech kreslím. Stydím se za to, že jsem váhala vstoupit. Oceňuji váš osobní přístup k jednotlivým kurzistům a spousty rad, které nám všem pomáhají. Moc díky. P.S. cena za kurz je v porovnání k obsahu směšná, měl byste zdražit 🙂
Klára Pospíšilová
Zdravím Martine. Veľmi som rada , že som sa prihlásila na Váš kurz kreslenia. Doteraz, čo som prešla kurzami a všetky knižky čo sa mi dostali do rúk neboli tak zrozumiteľne a doprodrobna vysvetlené ako Vami . Konečne som pochopila aj problematiku perspektívy. Srdečná vďaka. Spozdravom Nora
Nora Tkáčikova
Dobrý den pane Ševčíku. S Vaším kurzem jsem velmi spokojený. Zatím si vytvářím návyk, abych kreslil každý den. Jsem přesvědčen, že si tento návyk vypěstuji. Je mi 70 let. Lekce jsou mi zatím srozumitelné, spojuji si to s tím co mám nastudované. Vaše cvičení mi vyhovují. Myslím si, že dobrým počinem od Vás bylo založení facebookových stránek pro nás. Vidím tady, že mnozí jsou daleko lepší než já, takže mám motivaci se zlepšovat.
Josef Zlámal
Zdravím pane Martine. Přestože kreslím už nějaký ten pátek (je mi 58 let), musím se přiznat, že opravdu kreslit jsem začal teprve před měsícem. Díky tomu, že jsem se přihlásil do V.I.P. kurzu kresby - „Nový začátek“. Úhel mého pohledu na kresbu se zcela změnil. Provedení a informace v lekcích se nedají přepočítat na peníze. Jsou skvěle provedeny. Doporučuji všem, co chtějí umět !!!
Zdena (Ozzy) Daněk
Pokud absolvujete některý z nabízených kurzů a poslechnete doporučené rady, naučíte se vnímat krásy světa novým, sdělitelným způsobem. Autor svým uměním připomíná doby, kdy dovednost kresby, případně malby patřila mezi základní znaky vzdělanosti. Ve výuce postupuje s aristokratickou noblesou, jeho mladistvý duch dokáže u žáků zdravě pozvednout výtvarné sebe-vědomí 🙂
Anna Vaňková

„KDO VÁS POVEDE ZA RUKU A KROK ZA KROKEM?“

Mým cílem je pomoci lidem naučit je kreslit a malovat co nejrychleji a bezbolestně. Chci jim ukázat radost z tvorby i ze sebezdokonalování. Připravuji je na talentové zkoušky na umělecké školy, (pokud mají takový záměr) nebo těm bojácnějším pomáhám plnit jejich celoživotní sny. Zájemci, ať už začátečníci nebo ti, kteří se ke kreslení vracejí nebo se už učí a aplikují  mnou předávané postupy, dosahují nadstandartních výsledků a to jak v osobní tvorbě nebo v úspěšnosti v přijímacích talentových zkouškách na umělecké školy v krátkém čase. Zájem a počet mladých lidí na umělecké školy je enormě vysoký, takže rozhoduje kvalita prací, kterou předkládají... ( Pokud chcete, přečtěte si článek jedné mladé umělkyně, kterou jsem v šibeničním termínu pomohl na uměleckou školu. )

Byl jsem taky zařazen do knihy Osobnosti České republiky, která mapuje životopisy lidí s významným přínosem pro společnost. Také jsem byl pozván na rozhovor do České televize, kde jsem mluvil o své práci, o metodě Da Vinci a o tom, jak kresba a malba obohacuje život člověka. Byla to pro mě velká čest i zkušenost.


„JE ONLINE KURZ PRO MĚ?“

PŘED KURZEM...

PRO KOHO NENÍ:

 • pro lidi, kteří věří na zázraky, a že to kreslení půjde tak, nějak samo...
 • pro lidi, kteří se vymlouvají na talent, čas, rodinu nebo nemoci a bůh ví na co a kde co...
 • pro ty, co jsou líní cvičit kreslení a mají přesvědčení, že koukáním se něco naučí, aniž by si „zašpinili ruce“
 • pro ty, co nechápou , že je nutné se celoživotně vzdělávat a jsou přesvědčeni, že toho už umí dost...
 • pro ty, co chtějí malovat stovky obrazů ročně a nevadí jim neznalost základů umění...
 • pro ty, co ignorují základy kresby a je jim jedno, že existuje perspektiva a kompozice, a že to nejsou sprosté slova...
 • pro ty co abstrakcí zakrývají svou neschopnost klasické kresby a neuvědomují si, že i abstrakce má svá pravidla a zákonitosti úspěchu.

PO KURZU...

PRO KOHO JE:

 • pro ty, co neřeší svůj věk a hloubku talentu...
 • pro lidi, kteří chtějí umět a chtějí pro to něco udělat...
 • pro lidi, kteří chtějí něco dokázat, jak sobě, tak druhým...
 • pro ty, co chápou, že je potřeba se učit postupně a organizovaně proto, aby měli výsledky...
 • pro ty, co si dokáží najít čas pro sebe a kresbu považují za relax a odpočinek...
 • pro ty, kteří chtějí být před ostatními nebo být profesionálové...
 • pro ty, co se ke kresbě po letech vracejí a chtějí konečně „prolomit“ neschopnost realisticky kreslit...
 • pro ty, co potřebují občas potvrdit, že to dělají dobře a chtějí být vedeni...

ONLINE KURZ JE ROZDĚLEN NA NĚKOLIK MODULŮ:

MODUL 1. - ZÁKLADY KRESBY

Základní kámen umění. Obsahuje základy, které prostě a jednoduše musíte znát.
Jedná se o váš vstup do uměleckého světa!

Základy kresby jsou velmi důležité pro každého umělce. Znalosti získané v těchto lekcích jsou nezbytné pro další vývoj a zdokonalování se v oblasti kreslení. Naučíte se všechny základní techniky a znalosti. Tyto znalosti jsou klíčové pro tvorbu nejen realistických kreseb, ale zahrnují samou podstatu umění. Tyto dovednosti vám umožní vyjádřit svou kreativitu a představivost pomocí kresby.

Znalost základů je taky velmi užitečná pro ty, kteří se chtějí stát profesionálními umělci. Znalost základů kresby je nezbytná pro tvorbu vlastních kreseb, ilustrací, komiksů a animovaných filmů. Pokud chcete být úspěšným umělcem, musíte mít pevný základ v kresbě a bez tohoto modulu to nikdy nepůjde!

- Najdete tam vše, abyste se mohli stát skvělým umělcem a mohli začít tvořit samostatně a profesionálně -


MODUL 2. - KRESBA PORTRÉTU A HLAVY

Je určen kresbě portrétu a to se vším co budete kdy potřebovat,
aby jste mohli samostatně kreslit realistické portréty s jedinečnými charaktery svých postav.

Najdete tam pro kresbu nebo budoucí malbu portrétu vše, na co si dát pozor hned od začátku. Základy kresby portrétů jsou velmi důležité pro každého umělce. Znalosti opět získané v těchto lekcích jsou nezbytné pro další vývoj a zdokonalování se v oblasti kreslení nejen portrétů. Portrétování patří k jedněm z vrcholů figurálního umění a nelze ho „nějak obejít“.  Jelikož se tvoří vždy někdo konkrétní, který následně bude nebo nebude na kresbě poznán, je potřeba mít dostatek informací a postupů, aby poznat byl. U veřejnosti stále vzrůstá zájem o kreslené portréty! A je to pochopitelné.

Součástí výuky jsou postupy krok za krokem konkrétních osob a to od první čárky až po finální detaily!


MODUL 3. - KRESBA LIDSKÉ POSTAVY

Je určen kresbě lidské postavy a to jak mužské, tak ženské.

Pro ukázky budeme používat vysoce realistických modelů, které si nezadají se skutečnými lidmi. Detailní ukázky jednotlivých částí těla, a to ze všech úhlů vám usnadní kresbu anatomie, jejíž alespoň vizuální znalost usnadňuje samotné kreslení. Modul se anatomií zabývá pouze v rámci vysvělení funkčnosti a vzhledu postav. Důležitost vzájemných proporcí celkově, ale i sobě navzájem, včetně jednotlivých částí. Zjednodušené postupy kresby jsou opět rozkresleny od „A do Z“. Jelikož se, ale jedná o nahé postavy, kurz je určen pro lidi, které neuráží nahota. Kurzů figurální kresby není mnoho a takhle kvalitní budete velmi těžce shánět. Je to odrazový můstek pro kreslíře, ilustrátory a comiksové kreativce.

Vytvořit správnou anatomickou kresbu ve správných proporcích, to je umění samo o sobě, které se cení!


Romantické pózy, taneční pózy, bojové pózy, módní pózy, modelové pózy, párové pózy, stojící pózy, sedící pózy, ležící pózy, milostné pózy, jóga pózy, sportovní pózy, atd...

MODUL 4. - PÓZOVÁNÍ POSTAVY

Je určen kresbě lidské postavy a to jak mužské, tak ženské.

Kreslení podle živých modelů je velmi důležité pro realistickou kresbu. Kreslení podle reality vám umožňuje zvážit různé možnosti kompozice, obcházet model tak, abyste nevynechali žádnou výraznou nuanci a zachytili celkový tvar a formu, která je pro dosažení dokonalosti tak důležitá. Pořídit si živý model, který by byl k dispozici vždy, když  potřebujeme kreslit je nemožné. Tento modul obsahuje modely, které své živé kolegy předčí nejen dokonalou postavou, svými proporcemi, ale i pozicemi, které by živí modelové dlouhodobě nevydrželi ustát. Obsahuje přes 1000 + póz ve všech vámi myslitelných pozicích. Najdete tam od běžných každodenních póz až po romantické, fantasy, bojové nebo comiksové pózy. Je to modul s předlohami, o kterém všichni sní.
S tímto modulem se stanete opravdovými mistry!

Zachytit „řeč“ těla je stejně důležité, jako jeho anatomická kresba ve správných proporcích. A to je umění!


BONUSY

Bonusy obsahují podstatné informace, na  které jste se báli zeptat nebo jste nedostali odpověď.

 • 1. BONUS - JAK SE ŽIVIT UMĚNÍM
  Živit se uměním může být náročné a běh na dlouhou trať. Existuje mnoho způsobů, jak se živit uměním, včetně prodeje svých děl, výuky umění nebo práce v oblasti designu. Je důležité mít pevný základ v uměleckých dovednostech a být schopen prezentovat své dílo veřejnosti. Pokud se chcete živit uměním, nastudujte postupy uznávaného a dnes profesionálního umělce, který se malbou i kresbou živí desítky let.
 • 2. BONUS - JAK PŘEKONAT UMĚLECKOU FRUSTRACI
  Umělecká frustrace může být náročná a může vést k pocitům beznaděje a nedostatku inspirace. Existuje několik způsobů, jak překonat uměleckou frustraci. Podíváme se, jak ji zvládnout a znovu nabýt pocitu radosti a sebedůvěry z tvorby.
 • 3. BONUS - JAK POROZUMĚT UMĚLECKÉMUC TALENTU
  Umělecký svět je plný dogmat a nesmslných pouček a názorů. Mezi jedím z nich je i slovo „talent“. Porozumět uměleckému talentu může být náročné, ale existuje několik způsobů, jak ho objevit anebo pochopit pravý význam tohoto nejčastěji používaného slova, který má za následek, že mnoho nadějných umělců se bohužel do tvorby nikdy pořádně nepustí...
 • 4. BONUS - DETAILNÍ POSTUPY
  V každém modulu jsou podrobné, obrázkové a ukázkové postupy kreseb s detailním popisem a návodem.
 • 5. BONUS - UZAVŘENÁ ČLENSKÁ SEKCE NA FACEBOOKU
  Dobrovolná skupina pro všechny, kteří chtějí zpětnou vazbu od ostatních nebo lektora. Pouze členové k ní mají přístup a do budoucna tomu nebude jinak. Můžete nahrávat a diskutovat o svých projektech nebo se ptát na to, co vás trápí.
 • 6. BONUS - VYTVÁŘENÍ NÁVODŮ NA „MÍRU“
  Je zde možnost vytvářet návody „na míru“ pro ty nejproblematičtější části postupů.
 • A DALŠÍ BONUSY PŘIBÝVAJÍ...
  Kurz je spíše škola a jako taková je to otevřená platforma, která slouží jako knihovna, do které přibývají další a další praktické návody, tipy a triky. Jednotlivé lekce Modulů 1,2,3,4 jsou občas aktualizovány pro členy zdarma pro jejich kompletní přehled a systematičnost výuky. Výuku lze použít jak pro klasickou kresbu (tak i malbu), včetně digitálního umění.

 

JELIKOŽ PRINCIPY KRESBY A MALBY JSOU PRO VŠECHNY DRUHY UMĚNÍ STEJNÉ, ROZDÍLNÉ JE POUZE JEJICH PROVEDENÍ. PROTO POSKYTNUTÉ LEKCE A PODKLADY BUDOU AKTUÁLNÍ I ZA DESÍTKY LET!

 


CO ZÍSKÁM, KDYŽ SI ONLINE KURZ ZAKOUPÍM?

(kromě toho, že se naučíte kreslit?)

 • Naučíte se kreslit za méně času se zaručenou metodou lekcí a cvičebních listů, které vám umožní rychleji dosáhnout požadované úrovně!
 • V první řadě si kupujete členství, a to ve skupině, která má přístup na zabezpečenou stránku s výukovým materiálem.
 • Kurz kresby a ilustrací s ročním nebo doživotním členstvím.
 • V členství dostáváte V.I.P. materiál. Na každý týden máte k výuce a k procvičování jednu lekci - elektronickou knihu (zdarma do vašeho členství), v kterém kromě nezbytné teorie máte i návod „kreslení krok za krokem“.
 • Na každý měsíc máte několik lekcí kreslení, které obsahují teoretickou a praktickou část, včetně tisknutelných šablon pro trénink a procvičování.
 • Možnost studovat a kreslit ve svém volném čase. Kdy chcete a jak dlouho chcete. Žádné časové limity.
 • Cvičební listy připravené pro tisk ve vysoké kvalitě.
 • Návody, jak dané lekce zvládnout.
 • Výcvik a lekce pro úrovně: základní, střední a pokročilou.
 • Přístup do zvětšující se knihovny lekcí, návodů, tipů a triků.
 • Uzavřená skupina na Facebooku jen pro účastníky kurzu.
 • Učební podklady vám zůstanou i po skončení kurzu, napořád !
 • Mentální a osobní podpora.
 • Členství můžete prodloužit za výraznou slevu nebo taky zrušit.
 • Individuální kritika pro vaše zlepšení (dobrovolný mentoring)
 • Začnete využívat svůj vlastní potenciál. Nikdo vás už neovlivní! Budou to vaše schopnosti, váš styl.
 • Nebudete dělat pokusy a omyly anebo trápit se otázkou: „Jak to mám udělat?“
 • Záruku, že za rok budete úplně jinde, než jste dnes. Co se Vám zdá nyní jako neuvěřitelné, bude pro vás zcela normální a běžné.

A KOLIK KURZ STOJÍ?

 Obsahuje moduly a lekce, které samy o sobě svým rozsahem vydají za 45 špičkových víkendových kurzů v celkové hodnotě minimálně 150.000,- Kč.

Ovšem nebojte se, takovou cenu po Vás nechci. Kurz díky tomu, že je online, odbourává všechny náklady, které jsou nutné k uskutečnění kurzu v reálném světě. Navíc, mým hlavním cílem je dostupnost kvalitního a profesionálního vzdělání  pro ty, co nemohli a nemůžou z jakéhokoliv důvodu studovat na umělecké škole, nemají čas a ani prostředky navíc. Právo na vzdělání, byť to je pro mnohé „pouze koníček“, musí být dostupné a hlavně kvalitní. Pouze takto můžeme zlepšit kvalitu umění a vytvořit více kvalitních umělců, kteří budou produkovat na oplátku, více přijatelného umění.
Umění je totiž mnohdy to jediné co po nás zůstane pro další generace.

Můj online kurz kresby vám pomůže zlepšit vaše kreslířské dovednosti a naučí vás nové techniky. Budete mít přístup ke skvělým materiálům a budete moci pracovat ve svém vlastním tempu. A co je nejdůležitější - budete mít podporu a pomoc od profesionálních umělců.

„Učte se v klidu a pohodě z domu a v čase, který vám vyhovuje“.
“Učte se kreslit kdy chcete, jak dlouho chcete.“
A hlavně se učte správně, bez otázek: „Jak to mám udělat?“V.I.P. KURZ KRESBY - „NOVÝ ZAČÁTEK“  s metodou „DA VINCI“
 

- Roční nebo doživotní členství -

Víc než pouhý kurz kreslení...

„Kurz, který vám zůstane užitečný po celý váš život a zlepší vaše kreslící a malířské dovednosti!
Udělejte další krok k tomu, abyste se stali umělcem, kterým chcete být!"

„Tento kurz je moudrou investicí na celý život! A to pro umělce jakékoli úrovně!"

„Vytvořte na papíře a plátně svět, který jste dosud neviděli.
Nechte barvy tančit a čáry vyprávět příběhy.
Vaše ruka je mostem mezi myslí a světem.
Při každém tahu tužkou se probouzíte k životu.
Přenesete se do lesů, na hory, k moři.
Cítíte vítr ve vlasech a slunce na tváři?
Vaše kresba je vaše duše na plátně.
Nechte ji volně proudit, jako řeku, která se vine krajinou.
Zapomeňte na čas a prostor.
Jste tvůrcem světa, ve kterém není místo pro pochybnosti.“

Klikněte na zelené tlačítko a začněte ještě dnes! Naplňte svoji touhu a přestaňte se bát!


MODUL 1-3. - ZÁKLADNÍ V.I.P. KURZ
KRESBY - „Nový začátek s metodou Da Vinci“

MODUL 1. - ZÁKLADY KRESBY

MODUL 2. - KRESBA PORTRÉTU A HLAVY

MODUL 3. - KRESBA LIDSKÉ POSTAVY

BONUSY

MOŽNOST DOKOUPENÍ IN EXCLUSIVE!

- Roční členství na zkoušku -

5990,- Kč


250,- €

S poviností platby

MODUL 1-4. - IN EXCLUSIVE V.I.P. KURZ KRESBY - „Nový začátek s metodou Da Vinci“

MODUL 1. - ZÁKLADY KRESBY

MODUL 2. - KRESBA PORTRÉTU A HLAVY

MODUL 3. - KRESBA LIDSKÉ POSTAVY

MODUL 4. - PÓZOVÁNÍ POSTAVY

BONUSY+ AKTUALIZACE ZDARMA!

- Doživotní členství -

9990,- Kč


410,- €

S poviností platby