KURZ - „OLEJOMALBA STARÝCH MISTRŮ“

ZTRACENÁ A ZNOVU OBJEVENÁ TECHNIKA V MODERNÍM MALÍŘSTVÍ

Bonusová kniha ke kurzu,
tištěná 100 stran

„OLEJOMALBA STARÝCH MISTRŮ“

4 - denní kurz - (2x sobota a neděle)

Mírně pokročilí, pokročilí

8 700,- Kč včetně 21% DPH
v ceně jsou zahrnuty pomůcky a kniha

od 9 - 17 hod = Sobota (8 hod.)
od 9 - 17 hod = Neděle (8 hod.)
-------------------------------------------------------------------------
od 9 - 17 hod = Sobota (8 hod.)
od 9 - 17 hod = Neděle (8 hod.)
(s přestávkami na oběd a kafíčko)


Max. počet studujících v kurzu: 10

Aktuální termín: BŘEZEN
1. část - 21.3. - 22.3. 2020
2. část - 28.3. - 29.3. 2020

Lektor: Martin Ševčík

Místo konání: Fryšták

Aktuální termín: KVĚTEN
1. část - 23.5. - 24.5. 2020
2. část - 30.5. - 31.5. 2020

Lektor: Martin Ševčík

Místo konání: Fryšták

Kurz lze absolvovat i individuálně po vzájemně dohodnutém termínu!

NAUČTE SE MALOVAT KRÁSNÉ PORTRÉTY, POSTAVY NEBO VYTVÁŘET NÁDHERNÁ UMĚLECKÁ DÍLA, KTERÁ MŮŽETE HRDĚ VYSTAVOVAT NEBO PRODÁVAT.

- Je nepopsatelná radost, kterou umělec cítí, když namaluje krásný portrét, akt nebo zátiší. Představte si, že namalujete neuvěřitelý obraz, tak vysoké kvality, že ani na okamžik neváháte ukázat ho všem. A je jedno jestli jste ho namalovali jako cenný dárek, nebo se ho chystáte prodat.
- Pro mnoho malířů jsou portréty mimo jejich limity - mohou být pro ně příliš obtížné a jedinou odměnou je mnoho času stráveného bez spokojenosti s výsledkem. Pokus o zachycení  rysů obličeje, tělových tónů a výrazů může být pro mnohé frustrující a obtížné.
- Existuje způsob, jak se naučit nejen portrétní malbu, která je snazší než kdykoli dříve ale mohu vám pomoci odstranit všechna tajemství z této krásné umělecké formy. Budeme odstraňovat obtíže, se kterými se mnoho umělců setkává při malování nejen portrétů. Ukáži vám své osvědčené techniky, které jsem vyvinul v průběhu mnoha let studia a jejich aplikováním v malbě.

V tomto kurzu vás odborně provedu každým krokem přípravy, tvorbou a dokončením techniky vlámské malby. Tato technika je zcela jedinečná tím, že žádnou jinou technikou malby nedocílíte tak živých obrazů a plastičnosti, včetně jemných až neviditelných přechodů barev.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O KURZU:

Jak kurz probíhá? 
V příjemném prostředí s možností uvařit si kafíčko nebo čaj. V kurzu je maximálně 10 studentů v sedě u stolu nebo stojanu.

Pro koho kurz je?
- Začátečníky a mírně pokročilé, kteří již mají zkušenosti s olejovými barvami.
- Pro umělce, kteří chtějí povýšit svou tvorbu na nejvyšší úroveň.
- Malíři, kteří chtějí pokořit a hlouběji poznat teorii barev na úrovni praktického využití...

Co se naučíte?
- Kurz je zaměřen prakticky, proto teorie bude vysvětlována v každé fázi obrazu a následně účastníci ji budou provádět aplikováním na obraz
- Naučíte se jak vytvářet hladké valéry a prolnout barvy, aby hranice barev byly neviditelné.
- Vysvětlíme si jak efektivně postupovat při nanášení barev malovaného objektu.
- Vzorec jak kombinovat barvy.
- Vytvoříme paletu pleťových barev.
... a mnoho dalšího.

Co vzít sebou na kurz?
od nás dostanete barvičky a cvičné podklady a šablony. Přesné pokyny co si vzít sebou dostanete emailem po objednání a uhrazení kurzu.

Co když mně to nepůjde?
Pokud nebudete zvládat výuku, lektor se vám bude inviduálně věnovat s ohledem na ostatní...

Jako bonus ke kurzu dostanete tištěnou knihu, která je běžně neprodejná a je pouze pro učastníky, kteří absolvují celý kurz. Obsahuje jednak informace, které se na kurzu dozvíte a mnoho dalších, na které nezbyde čas. Bude Vám do budoucna sloužit jako praktická pomůcka pro vaši domácí tvorbu.

DÁRKOVÝ POUKAZ

Pokud by jste rádi obdarovali někoho Vám blízkého nebo udělali radost, která ješte navíc bude mít trvalou hodnotu, darujte mu praktický kurz formou dárkového poukazu. Nechejte na dotyčném ať si sám vybere termín, který mu bude vyhovovat. Jsem přesvědčen, že Vám dotyčný bude velmi vděčný.

KDE SE KURZY POŘÁDAJÍ ?

Adresa: Souhrady, 763 16 Fryšták

Kurzy se pořádají kousek od Zlína, ve Fryštáku v prostorách Hasičské zbrojnice Fryšták. Prostory jsou vybaveny moderně a čistě. Bezbariérový přístup. Možnost uvařit si kafe nebo čaj, vybavená kuchyňka s lednicí.
Doprava je z obou stran dostupná jak autobusem, tak autem. Možnost parkování. Na něco k snědku je to kousek (200 m) a restaurací několik, včetně obchodů.

MŮŽU SE PŘIHLÁSIT I KDYŽ NEUMÍM KRESLIT, MALOVAT A NEMÁM TALENT ?

Samozřejmě. Jste nejvíce vítáni, jelikož Vaše tvorba není ještě zatížena špatnými návyky a jste jako list nepopsaného papíru. Talent je něco co se nedá přesně definovat a jestli ho máte nebo ne, nechte na nás. Ukážeme Vám postupy a dostanete instrukce, kterým ho budete rozvíjet. Stačí jen začít cvičit a brzy budete žasnout nad tím, co svýma vlastníma rukama a nově nabytými zkušenostmi dokážete.

JAK SE MÁM NAUČIT KRESLIT NEBO MALOVAT KDYŽ NEMÁM ČAS ?

V dnešní uspěchané době je třeba, aby si člověk udělal jednou týdně pár hodin času jen pro sebe. Víme, že to občas opravdu není možné, ale nemít na sebe čas vůbec je z dlouhodobého hlediska velmi nebezpečné. Pokud svému organismu nedáte chvilku odpočinout, vyčerpáte ho. Nejen, že pro Vás bude těžké se soustředit, ale také Vám pracovní úkoly zaberou více času. Při kreslení se odreagujete a Váš mozek bude odpočatější a vy budete produktivnější. Zkuste se zamyslet nad svým programem a trochu ho přeorganizovat. Pár hodin týdně na sebe jistě najdete.

PROČ MÁM JÍT K VÁM NA KURZ ?

Z mnoha důvodů... Jedním z nich může být způsob výuky a zájem lektora o vás. Na základě dotazníku, kteří mě lidé zasílají, se vyvaruji chyb, kteří lektoři na kurzech dělají...„třeba, byl to rychlokurz-nic si nepamatuji“ ...„musela jsem lektora několikrát upozorňovat, aby mě pomohl“ ... nebo lektorka upřednostňovala muže před ženami, atd... Pro mě je každý účastník stejně důležitý a nedělám žádné rozdíly. Navíc každý obdrží knihu, kde může informace studovat v klidu domova. Mým zájmem je naučit lidi poctivé tvorbě, aby se na výstavách bylo na co koukat... Velkým mým snem je vytvořit školu pro obyčejné lidi, aby taky mohli mít možnost se kvalitně vzdělávat a přestali je hanlivě nazývat amatéry.

MÁ SMYSL CHODIT K VÁM NA KURZ, KDYŽ MI TO NEJDE ANI DOMA ?

Určitě má. Doma jste na vše sami a ne vždy knihy ukazují (pokud se z nich učíte) postupy správně. Učit se smysluplně a pod vedením lektora a na živo je nejlepší. Bude Vás instruovat, navigovat, opravovat a povzbuzovat. Na kurzu v příjemné pohodě a to se stejnými lidmi budete dělat pokroky rychleji.

MŮŽU PŘIJÍT NA NÁVŠTĚVU A PŘÍPADNĚ SE DOMLUVIT ?

Určitě ano. Jste vítání a pokud si sebou donesete i nějaké své obrázky, můžeme při kávičce prokonzultovat Vaše dílka a říci si další postup, který by Vám mohl pomoci.

POKUD JSEM Z DALEKA, ZAJIŠŤUJETE UBYTOVÁNÍ?

Pokud jste z větší dálky a nemáte se možnost ubytovat v blízkém okolí (u známých, přátel, atd.) je přímo ve Fryštáku možnost levného ubytování v Domě Ignáce Stuchlého nebo Penzionu Route 66. Ubytování nezajišťujeme a účastník kurzu si ho zařizuje sám.

PROČ VŮBEC TVOŘIT ?

Z mnoha důvodů... Výtvarná tvorba všeobecně umožňuje pozitivnější a vnímavější pohled na okolní svět tím, že snižuje stres, zklidňuje organismus, atd... Ale hlavně budete mít koníčka, který Vám pomůže zvýšit sebevědomí a kterého budete milovat! A i nějaká koruna za povedený výtvor není k zahození ...

CO SI MUSÍM PŘINÉST S SEBOU?

Většina základních pomůcek bude v ceně kurzu. Pokud budou potřeba speciální pomůcky, budete na tuto skutečnost upozorněni dopředu.

CO MÁM UDĚLAT, KDYŽ SE NEMŮŽU DOSTAVIT NA LEKCI ?

Pokud situace nastane, nic se neděje, jelikož zmeškanou hodinu dohoníte příště, ale jen v případě, že se jedná o dlouhodobý kurz. Větší množství zmeškaných hodin je možné až na dalším kurzu a to jen v případě, že nebude plně obsazen. Další možností je poslat za sebe náhradníka. V tomto případě je nutné nás o tom uvědomit včas. Jinak bohužel zmeškané hodiny propadnou. Situaci řešíme individuálně.

Cena:

Cenu kurzů zjistíte po kliknutí na požadovaný kurz. Cena je závislá na počtu hodin a náročnosti výuky.

Storno objednávky:

14 dní před zahájením kurzu je možné rezervovat jiný kurz
13 – 7 dnů před zahájením kurzu vrácení 50% z ceny kurzu
6 dnů a méně před zahájením kurzu – 10% z ceny kurzu

Platební podmínky:

Kurz platíte při objednávce a to v celé výši. Tím si zajišťujete místo po celou dobu výuky.

Pozor! Zameškané lekce je možné nahradit, ale až při dalším pořádání stejného kurzu a to jen v případě pokud nebude zaplněna celá kapacita přihlášenými. Proto si prosím, vyhraďte na výuku dostatek času s předstihem, aby nedocházelo k zbytečným komplikacím. V jiném případě vám kurz propadá, což by bylo škoda.

Počet míst v kurzu je omezen !!