ŽIVÉ KURZY A WORKSHOPY 

KURZY PRO VAŠI DOMÁCÍ I PROFESIONÁLNÍ TVORBU
TYTO KURZY A KNIHY VÁM POMOHOU PROMĚNIT SE Z PRŮMĚRNÝCH NA VYJÍMEČNÉ.
KE KAŽDÉMU KURZU, KNIHA ZDARMA.

„UMĚNÍ ZAČÍNÁ DNES, NEBO ZNÁTE JINÝ VHODNĚJŠÍ ČAS ?“

„Kreslíte podobně ?“

„...a chtěli byste takto?“

„...a nebo dokonce takto?“

ZÁKLADNÍ KURZ
„OD KRESBY K MALBĚ“
1. část -  „KRESBA“

Dlouhodobý kurz, který je zaměřen na individuální požadavky jednotlivců, pomocí osvědčených a přímočarých postupů. Osobní a individuální přístup lektora.

Více informací

JEDNODENNÍ KURZ
„NAUČ SE DÍVAT A MÍCHAT BARVY“

Stáli jste někdy před svým obrazem a snažili jste se namíchat dokonalou barvu, aniž byste měli tušení, jak to udělat? Znáte teorii barev, kterou lze uvést do praxe?

Více informací

ZÁKLADNÍ KURZ
„OD KRESBY K MALBĚ“
2. část -  „MALBA“

Dlouhodobý kurz, který je pokračováním kurzu „Kresba“. Cely prostor kurzu je zaměřen na ovládnutí barvy a praktické aplikování na vlastní obraz. Účastník je veden a s lektorem řeší případné problémy.

Více informací

KURZ
„OLEJOMALBA STARÝCH MISTRŮ“

Čtyřdenní kurz, který je zaměřen na techniku „Starých mistrů“, která se znovu vynořuje z dob renesance. Kurz pro fajnšmekry, kteří chtějí víc než jen malovat... Možnost dlouhodobější soukromé výuky.

Více informací

NENAŠLI JSTE KURZ, KTERÝ VÁS ZAJÍMÁ?

Není nic jednoduššího než si o něj napsat. Budeli více zájemců, je takový kurz zcela reálný a bude vytvořen na míru.
Zároveň je možné přijet i za vámi, pokud jste ochotni zajistit (domluvit) prostory na kurz a to téměř kamkoliv. Je taky možná spolupráce s vámi i do budoucna s výrazným ohodnocením.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY...

CO JE TO ZA KURZY ?

Jedná se o kurzy realistické kresby a malby. Máte nyní možnost se učit zcela jednoduše a postupně tak, jak je potřebné k ovládnutí Vašeho oblíbeného média - tužky, uhlu, pastele nebo štětce. Výklad a postupy, které se na kurzech naučíte vycházejí z dlouhodobé praxe, ověřené soukromými hodinami mnoha studentů. Zaručujeme individuální přístup pro všechny, kteří to budou potřebovat. Záleží nám na tom, aby jste si odnesli co nejvíce.

PROČ K VÁM NA KURZ ?

Protože postupy fungují pro mně a myslím, a jsem přesvědčen, že budou fungovat i pro vás. Existují protože vám chci pomáhat převzít kontrolu nad svým vlastním učením. Chci se s vámi podělit o to, abyste nemuseli dělat tytéž chyby, které jsem udělal já. Naučit se kreslit a malovat není tak těžké, jak by si někteří lidé mysleli. Opravdu není. Trvá to sice jistý čas a praxi, ale tato praxe nemusí být utrpením, ale naopak velmi zábavnou cestou.

CO NEBUDETE POTŘEBOVAT...

Nepotřebujete knihovnu plnou uměleckých knih. Ve skutečnosti Vás množství různorodých knih bude zdržovat a budete zmatení. Nemusíte platit desetitisíce za akademické školy. Neříkám, že vám to nepomůže, pokud si to můžete dovolit, ale nepotřebujete to proto, abyste mohli postupovat. Nemusíte se učit množství spletitých technik. Nepotřebujete drahé, kouzelné nebo esoterické materiály.

TAJEMSTVÍ MISTRŮ ?

Naučíme Vás tajemství mistrů, které byste měli znát a naučili je používat. Porozumět základním dovednostem, které potřebujete rozvíjet. Neztrácejte čas tím, že se naučíte tuto nebo jinou metodu jen proto, že to tak dělá nějaký malíř, kterého obdivujete. Využijte základní dovednosti a budete postupovat mnohem rychleji. Překonejte strach ze selhání. Když vidíte svůj pokrok, i když zpočátku pomalý, uvědomte si, že se můžete vždycky zlepšit a to možná více než jste si mysleli, že jste schopni. Zapomeňte na odrazující myšlenky o talentu. Převzít kontrolu nad svým vlastním učením. To je nejdůležitější bod. Tím, že sami nad sebou převezmete kontrolu svého učení, převezmete odpovědnost za své vlastní úspěchy. Motivujete se !

CO JE EFEKTIVNÍ PRAXE ?

1.Pohodlně - čím více si užíváme naší praxe, tím účinněji se učíme.. 2.Opakovaně a pravidelně - opakování vytváří a posiluje mentální mapy, které reprezentují naše dovednosti. To je důvod, proč pravidelnost je důležitější než celkový čas strávený v každém sezení. To platí pro všechny dovednosti, které vyžadují rozvíjení praxe. Začněte pomalu, naplánujte si krátký každodenní čas a nenechejte si ho vzít. 3.Zaměření - dejte tomu co děláte plnou koncentraci a uvidíte pokrok. To vyžaduje duševní úsilí, ale rovnice jsou jednoduché - čím více úsilí vložíte, tím rychleji budete postupovat. 4.Záměr - cvičit k určitému cíli. Pochopit skutečné hodnoty, např. zlepšení přesnosti, zlepšení barev, lepší linie, kompozice, perspektiva, atd... Uvědomte si na čem pracujete v daném okamžiku a cvičte pouze to co Vám nejde s vyloučením všeho ostatního.

Cena:

Cenu kurzů zjistíte po kliknutí na požadovaný kurz. Cena je závislá na počtu hodin a náročnosti výuky.

Storno objednávky:

14 dní před zahájením kurzu je možné rezervovat jiný kurz
13 – 7 dnů před zahájením kurzu vrácení 50% z ceny kurzu
6 dnů a méně před zahájením kurzu – 10% z ceny kurzu

Platební podmínky:

Kurz platíte při objednávce a to v celé výši. Tím si zajišťujete místo po celou dobu výuky.

Pozor! Zameškané lekce je možné nahradit, ale až při dalším pořádání stejného kurzu a to jen v případě pokud nebude zaplněna celá kapacita přihlášenými. Proto si prosím, vyhraďte na výuku dostatek času s předstihem, aby nedocházelo k zbytečným komplikacím. V jiném případě vám kurz propadá, což by bylo škoda.

Počet míst v kurzu je omezen !!