PŘÍPRAVKA NA TALENTOVKY

Potřebujete se úspěšně připravit na zkoušky na umělecké školy ?
Potřebujete vytvořit portfólio ? Pomůžeme Vám.

AKTUÁLNÍ TERMÍNY:

1. SEMESTR

1.1. 2019 - 31.3. 2019

2. SEMESTR

1.4. 2019 - 31.6. 2019

3. SEMESTR

1.9. 2019 - 31.11. 2019

POKUD SE HLÁSÍTE NA UMĚLECKOU ŠKOLU A NEJSTE SI JISTI, ZDALI BYSTE MOHLI USPĚT ?
POMŮŽEME VÁM PŘIPRAVIT NEJEN KVALITNÍ PORTFOLIO, ALE I DOPLNIT MEZERY VE VÝUCE.

Každým rokem se hlásí na umělecké školy čím dál víc zájemců a školy si vybírají opravdu jen ty nejlepší a nejtalentovanější. Díky možnosti, kterou mají ve velkém počtu zájemců, přesto některé třídy zůstávají nenaplněny. Důvodem bývá neschopnost mladých lidí se řádně na zkoušky připravit a řádně se presentovat.

Přípravkou na talentové zkoušky Vás důkladně připravíme na nástup Vaši kreativity, osobního stylu a citu pro tvorbu. Samozřejmostí jsou základní techniky a způsoby tvorby. Naučíme Vás sebereflexi pro posuzování vlastních kreseb a maleb. Naučíte se konstruktivní sebekritice, která je nutná pro Váš vlastní umělecký růst.

PŘÍPRAVA K TALENTOVÝM ZKOUŠKÁM PŮJDE DO HLOUBKY. PŘIPRAV SE NA TALENTOVKY OPRAVDU PEČLIVĚ! JEN TAK MÁŠ ŠANCI USPĚT !

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY ...

MŮŽU SE PŘIHLÁSIT I KDYŽ NEUMÍM KRESLIT A NEMÁM TALENT ?

Samozřejmě. Jste nejvíce vítáni, jelikož Vaše tvorba není ještě zatížena špatnými návyky a jste jako list nepopsaného papíru. Talent je něco co se nedá přesně definovat a jestli ho máte nebo ne, nechte na nás. Ukážeme Vám postupy a dostanete instrukce, kterým ho budete rozvíjet. Stačí jen začít cvičit a brzy budete žasnout nad tím, co svýma vlastníma rukama a nově nabytými zkušenostmi dokážete.

MÁ SMYSL CHODIT K VÁM NA KURZ, KDYŽ MI TO NEJDE ANI DOMA ?

Určitě má! Doma jste na vše sami a ne vždy knihy ukazují (pokud se z nich učíte) postupy správně. Učit se smysluplně a pod vedením lektora a na živo je nejlepší. Bude Vás instruovat, navigovat, opravovat a povzbuzovat. Na kurzu v příjemné pohodě a to se stejnými lidmi budete dělat pokroky rychleji.

CO SI MUSÍM PŘINÉST S SEBOU?

Většina základních pomůcek bude v ceně kurzu. Pokud budou potřeba speciální pomůcky, budete na tuto skutečnost upozorněni dopředu.

PROČ VŮBEC TVOŘIT ?

Z mnoha důvodů! Výtvarná tvorba všeobecně umožňuje pozitivnější a vnímavější pohled na okolní svět tím, že snižuje stres, zklidňuje organismus, atd... Ale hlavně budete mít koníčka, který Vám pomůže zvýšit sebevědomí a kterého budete milovat! A i nějaká koruna za povedený výtvor není k zahození ...

JAK SE MÁM NAUČIT KRESLIT, KDYŽ NEMÁM ČAS ?

V dnešní uspěchané době je třeba, aby si člověk udělal jednou týdně pár hodin času jen pro sebe. Víme, že to občas opravdu není možné, ale nemít na sebe čas vůbec je z dlouhodobého hlediska velmi nebezpečné. Pokud svému organismu nedáte chvilku odpočinout, vyčerpáte ho. Nejen, že pro Vás bude těžké se soustředit, ale také Vám pracovní úkoly zaberou více času. Při kreslení se odreagujete a Váš mozek bude odpočatější a vy budete produktivnější. Zkuste se zamyslet nad svým programem a trochu ho přeorganizovat. Pár hodin týdně na sebe jistě najdete.

PROŠEL JSEM VÁŠ KURZ. CO DÁL ?

Gratulujeme! Pokud Vás výuka zaujala a líbí se Vám u nás, budeme rádi když se budete dále zdokonalovat. Protože správný umělec se učí celý život. Pokud jste absolvovali celoroční kurz, máte nárok na slušnou slevu pro další pokračování. 

MŮŽU PŘIJÍT NA NÁVŠTĚVU A PŘÍPADNĚ SE DOMLUVIT ?

Určitě ano! Jste vítání a pokud si sebou donesete i nějaké své obrázky, můžeme při kávičce prokonzultovat Vaše dílka a říci si další postup, který by Vám mohl pomoci.

KDE SE POŘÁDÁ KURZ ?

Kurzy se pořádají kousek od Zlína, ve Fryštáku. Doprava je z obou stran dostupná jak autobusem, tak autem. Možnost parkování. Na něco k snědku je to kousek a restaurací několik, včetně obchodů.

JE MOŽNÉ PŘEVÉST OBJEDNANÝ KURZ NEBO WORKSHOP NA JINOU OSOBU ?

Samozřejmě to není problém, jen je nutné nás informovat předem.

CO MÁM UDĚLAT, KDYŽ SE NEMŮŽU DOSTAVIT NA LEKCI ?

Pokud situace nastane, nic se neděje, jelikož zmeškanou hodinu dohoníte příště. Větší množství zmeškaných hodin je možné až na dalším kurzu a to jen v případě, že nebude plně obsazen. Jinak bohužel zmeškané hodiny propadnou. Situaci řešíme individuálně.

JE MOŽNÉ POŽÁDAT O VRÁCENÍ PENĚZ ZA JIŽ ZAPLACENÝ KURZ ?

Vrácení peněz je možné. K jednotlivým případům přistupujeme individuálně a snažíme se najít nejlepší řešení.
Jinak platí:
14 dní před zahájením kurzu je možné rezervovat jiný semestr
13 – 7 dnů před zahájením kurzu vrácení 50% z ceny kurzu
6 dnů a méně před zahájením kurzu – 10% z ceny kurzu

Kurz platíte při objednávce a to v celé výši. Tím si zajišťujete místo po celou dobu výuky.

Pozor! Zameškané lekce je možné nahradit, ale až při dalším pořádání stejného kurzu a to jen v případě pokud nebude zaplněna celá kapacita přihlášenými. Proto si prosím, vyhraďte na výuku dostatek času s předstihem, aby nedocházelo k zbytečným komplikacím.

Počet míst v kurzu je omezen !!

AKTUÁLNÍ TERMÍNY:

1. SEMESTR

1.1. 2019 - 31.3. 2019

2. SEMESTR

1.4. 2019 - 31.6. 2019

3. SEMESTR

1.9. 2019 - 31.11. 2019

ZVÝHODNĚNÁ PLATBA ZA VŠECHNY SEMESTRY
1.1. 2019 - 31.11. 2019