ČTVRTLETNÍ INDIVIDUÁLNÍ KURZ

Tato stránka je určena lidem, kteří se chtějí naučit jak  "lépe to udělat" a kteří věří, že pomocí  praxe mohou.
Kurzy jsou určeny lidem, kteří si chtějí zlepšit (nebo naučit) kresbu a malbu.

AKTUÁLNÍ TERMÍNY:

1. SEMESTR

1.1. 2019 - 31.3. 2019

2. SEMESTR

1.4. 2019 - 31.6. 2019

3. SEMESTR

1.9. 2019 - 31.11. 2019

PŘEKONÁNÍM STRACHU A NAUČIT SE NÁSLEDNĚ KRESLIT ČI MALOVAT,
DOSÁHNETE PODSTATNÉHO ROZDÍLU V ŽIVOTĚ.
ZAPOMEŇTE NA TALENT. NAUČÍME VÁS ŘEMESLO, ABY JSTE MOHLI DĚLAT UMĚNÍ.

V úvodu vysvětlím o co vlastně jde. Většina lidí by strašně ráda uměla kreslit a malovat, ale jejich všeobecné znalosti  a dovednosti se zastavily na úrovni základní školy. A to buď samovolně a nebo (to většinou) na základě kritiky učitele nebo okolí... Navštěvovat kurz se většina ostýchá, aby se neobjevila bolest a zklamání zažitá v dětských letech... Pokud většina opravdu chce začít, tak se mně snaží přemluvit k soukromým hodinám, aby se neviděla jejich nedostatečnost a prozradil jim tajemství kresby a malby. Ne, že bych odmítal pomoc, ale tyto kurzy jsou většinou časově náročnější než tento, který Vám představuji. Přesto soukromé hodiny poskytuji.

Kurz, který zde představuji se ani kurzem snad nedá nazvat, jelikož se nejedná pouze o den, víkend nebo týden. Spíš bych je nazval školou kresby a malby. V čase, který je rozdělen na dobu 3 měsíců se postupně budeme věnovat všem základům, které potřebujete, aby Vaše díla ožila. Byla správně nakreslena s přesností mistrů a namalována barvami, které nepřipomínají bláto nebo kaluže ... Navíc se budeme věnovat individuálně každému účastníkovi a hledat konkrétní postupy co a jak zlepšovat. 

Jedním z nejúčinnějších metod, které vám pomohou vytvořit vaše kresby a obrazy, je učit se postupně a tempem, který Vám bude vyhovovat. Tvořit se stejně naladěnými lidmi, kteří Vás budou podporovat a inspirovat k dalšímu postupu. V prostředí, které bude kamarádské a vstřícné. Zapomenete na starosti všedních dnů a přenesete se vždy na pár hodin do vlastního světa, kde Vám bude dobře. Budete relaxovat a zároveň se učit. Spojíte příjemné s užitečným. Uvidíte sami, jak se budete rychle a bezbolestně posunovat vpřed.

 

PRO SENIORY I JUNIORY ...
BEZ ROZDÍLŮ VĚKU.

Programy výtvarných a uměleckých kurzů nemusí být a nejsou neměnné. Lektor se snaží přizpůsobit náplň kurzů představám účastníků. Ovšem zároveň se dbá na to, aby účastníci získali jednak základní informace a dovednosti a taky, aby rozvíjeli své již nabyté schopnosti.

Kurzy začínáme rozhovorem lektora s přihlášeným. Obě strany mají možnost sdělit své konkrétní představy o náplni výtvarného kurzu. Na základě těchto poznatků lektor může upravit program kurzu tak, aby jeho náplň co nejvíce vyhovovala představě přihlášeného účastníka a záměru lektora.

PRO KOHO JE URČEN ?

VĚKOVÁ KATEGORIE

Pro juniory i seniory.

ZAČÁTEČNÍCI

Věční nebo opravdoví začátečníci, kteří chtějí kreslit a malovat své obrazy opravdu jako UMĚLCI a nikoli jako děti školou povinné.

OSTÝCHAVÍ

Pro ostýchavé, kteří se konečně rozhodli.

POKROČILÍ

Pokročilí, kteří se chtějí zlepšit v technikách a v přístupu k tvorbě.

MAMINKY NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ

Maminky na mateřské dovolené

PRO PŘÍLIŠ ZAMĚSTNANÉ

Pro příliš zaměstnané lidi, kteří nemají času nazbyt.

JAK KURZ PROBÍHÁ ?

PRVNÍ HODINA JE ZDARMA - KONZULTACE VAŠICH DOVEDNOSTÍ

Roční kurz je rozdělen na bloky 3 měsíců, v kterých se naučíte:

 • Teorie spojená s praxí
 • Základy kresby bez kterých to nepůjde
 • Základy malby bez kterých to nepůjde
 • Kresba a malba figury
 • Kresba a malba portrétů
 • Kresba a malba zátiší
 • Kresba a malba perspektivy
 • Kresba a malba zvířat
 • Kresba a malba krajiny - možnost živého plenéru
 • Individuální projekty - Vaše díla
 • Konzultace a rady pro zlepšení
 • atd ...

CENA KURZU:

Budeme se setkávat 2x týdně (pondělí a čtvrtek od 17-20 hod.) po 3 hodinách = celkem 6 hod./týdně. 

Platba za 1x  SEMESTR - 72 hod.  - 1 hod./100,- Kč  = 7.200,- kč + DPH

Platba za 2x  SEMESTR - 144 hod.  - 1 hod./90,- Kč  = 12.960,- kč + DPH  (platba při zakoupení dvou semestrů najednou)

Platba za 3x  SEMESTR - 216 hod.  - 1 hod./80,- Kč  = 17.280,- kč + DPH  (platba při zakoupení tří semestrů najednou)

Soukromé , jednotlivé hodiny - 1 hod./160,- Kč + DPH

Pokud se rozhodnete platit jednotlivé semestry zvlášť a v určitém aktuálním období, je platná vždy položka Platba za 1x  SEMESTR.

Základní pomůcky v ceně kurzu. V případě speciálních materiálů budete upozorněni předem.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY ...

MŮŽU SE PŘIHLÁSIT I KDYŽ NEUMÍM KRESLIT A NEMÁM TALENT ?

Samozřejmě. Jste nejvíce vítáni, jelikož Vaše tvorba není ještě zatížena špatnými návyky a jste jako list nepopsaného papíru. Talent je něco co se nedá přesně definovat a jestli ho máte nebo ne, nechte na nás. Ukážeme Vám postupy a dostanete instrukce, kterým ho budete rozvíjet. Stačí jen začít cvičit a brzy budete žasnout nad tím, co svýma vlastníma rukama a nově nabytými zkušenostmi dokážete.

MÁ SMYSL CHODIT K VÁM NA KURZ, KDYŽ MI TO NEJDE ANI DOMA ?

Určitě má! Doma jste na vše sami a ne vždy knihy ukazují (pokud se z nich učíte) postupy správně. Učit se smysluplně a pod vedením lektora a na živo je nejlepší. Bude Vás instruovat, navigovat, opravovat a povzbuzovat. Na kurzu v příjemné pohodě a to se stejnými lidmi budete dělat pokroky rychleji.

CO SI MUSÍM PŘINÉST S SEBOU?

Většina základních pomůcek bude v ceně kurzu. Pokud budou potřeba speciální pomůcky, budete na tuto skutečnost upozorněni dopředu.

PROČ VŮBEC TVOŘIT ?

Z mnoha důvodů! Výtvarná tvorba všeobecně umožňuje pozitivnější a vnímavější pohled na okolní svět tím, že snižuje stres, zklidňuje organismus, atd... Ale hlavně budete mít koníčka, který Vám pomůže zvýšit sebevědomí a kterého budete milovat! A i nějaká koruna za povedený výtvor není k zahození ...

JAK SE MÁM NAUČIT KRESLIT, KDYŽ NEMÁM ČAS ?

V dnešní uspěchané době je třeba, aby si člověk udělal jednou týdně pár hodin času jen pro sebe. Víme, že to občas opravdu není možné, ale nemít na sebe čas vůbec je z dlouhodobého hlediska velmi nebezpečné. Pokud svému organismu nedáte chvilku odpočinout, vyčerpáte ho. Nejen, že pro Vás bude těžké se soustředit, ale také Vám pracovní úkoly zaberou více času. Při kreslení se odreagujete a Váš mozek bude odpočatější a vy budete produktivnější. Zkuste se zamyslet nad svým programem a trochu ho přeorganizovat. Pár hodin týdně na sebe jistě najdete.

PROŠEL JSEM VÁŠ KURZ. CO DÁL ?

Gratulujeme! Pokud Vás výuka zaujala a líbí se Vám u nás, budeme rádi když se budete dále zdokonalovat. Protože správný umělec se učí celý život. Pokud jste absolvovali celoroční kurz, máte nárok na slušnou slevu pro další pokračování. 

MŮŽU PŘIJÍT NA NÁVŠTĚVU A PŘÍPADNĚ SE DOMLUVIT ?

Určitě ano! Jste vítání a pokud si sebou donesete i nějaké své obrázky, můžeme při kávičce prokonzultovat Vaše dílka a říci si další postup, který by Vám mohl pomoci.

KDE SE POŘÁDÁ KURZ ?

Kurzy se pořádají kousek od Zlína, ve Fryštáku. Doprava je z obou stran dostupná jak autobusem, tak autem. Možnost parkování. Na něco k snědku je to kousek a restaurací několik, včetně obchodů.

JE MOŽNÉ PŘEVÉST OBJEDNANÝ KURZ NEBO WORKSHOP NA JINOU OSOBU ?

Samozřejmě to není problém, jen je nutné nás informovat předem.

CO MÁM UDĚLAT, KDYŽ SE NEMŮŽU DOSTAVIT NA LEKCI ?

Pokud situace nastane, nic se neděje, jelikož zmeškanou hodinu dohoníte příště. Větší množství zmeškaných hodin je možné až na dalším kurzu a to jen v případě, že nebude plně obsazen. Jinak bohužel zmeškané hodiny propadnou. Situaci řešíme individuálně.

JE MOŽNÉ POŽÁDAT O VRÁCENÍ PENĚZ ZA JIŽ ZAPLACENÝ KURZ ?

Vrácení peněz je možné. K jednotlivým případům přistupujeme individuálně a snažíme se najít nejlepší řešení.
Jinak platí:
14 dní před zahájením kurzu je možné rezervovat jiný semestr
13 – 7 dnů před zahájením kurzu vrácení 50% z ceny kurzu
6 dnů a méně před zahájením kurzu – 10% z ceny kurzu

Kurz platíte při objednávce a to v celé výši. Tím si zajišťujete místo po celou dobu výuky.

Pozor! Zameškané lekce je možné nahradit, ale až při dalším pořádání stejného kurzu a to jen v případě pokud nebude zaplněna celá kapacita přihlášenými. Proto si prosím, vyhraďte na výuku dostatek času s předstihem, aby nedocházelo k zbytečným komplikacím.

Počet míst v kurzu je omezen !!

AKTUÁLNÍ TERMÍNY:

1. SEMESTR

1.1. 2019 - 31.3. 2019

2. SEMESTR

1.4. 2019 - 31.6. 2019

3. SEMESTR

1.9. 2019 - 31.11. 2019

ZVÝHODNĚNÁ PLATBA ZA VŠECHNY SEMESTRY
1.1. 2019 - 31.11. 2019