ŽIVÉ KURZY A WORKSHOPY 

KURZY PRO VAŠI DOMÁCÍ I PROFESIONÁLNÍ TVORBU.
TYTO KURZY VÁM POMOHOU PROMĚNIT SE Z PRŮMĚRNÝCH NA VYJÍMEČNÉ. KE KAŽDÉMU KURZU PODKLADY VE FORMĚ KNIHY ZDARMA.

Chcete-li zvládnout techniky umělecké kresby nebo malby, musíte postupovat správně. Nemá smysl začít, aniž by jste nechápali základy. To co potřebujete, je strukturovaný obsah, který vám ukáže, jak začít od nuly a nezačínat na konci. Což většina začátečníků dělá... Lidé časem ztrácí zájem, protože jsou frustrovaní tím, že jim postupy nefungují a nakonec se vzdávají v půli cesty. Mé kurzy „nekloužou“ po povrchu problémů, ale problémy nebo neznalost řeší a to zcela prakticky. Rozhodně nepatří k běžným zážitkovým kurzům, ale jsou určeny pro ty, co chtějí umět! 

„Kreslíte podobně ?“

„...a chtěli byste takto?“

„...a nebo dokonce takto?“

INDIVIDUÁLNÍ KURZ

„OLEJOMALBA STARÝCH MISTRŮ“

Čtyřdenní kurz, který je zaměřen na techniku „Starých mistrů“, která se znovu vynořuje z dob renesance. Kurz pro fajnšmekry, kteří chtějí víc než jen malovat... Možnost dlouhodobější soukromé výuky.

 • Pro umělce, kteří chtějí povýšit svou tvorbu na nejvyšší úroveň.
 • Kurz pro fajnšmekry.
 • Vytvoříte si vzorníky pleťových barev.
 • Namalujete si obraz krok po kroku s mým vedením.
 • Dostanete tištěnou knihu pro domácí studium.

Určené pro: mírně pokročilé a praktikující malíře, to bez rozdílu věku. Pro všechny co to myslí s malbou velmi vážně.

INTENZIVNÍ KURZ

„PŘÍPRAVKA NA TALENTOVKY“

Intenzivní kurz pro zájemce, kteří se potřebují ve velmi krátkém čase připravit na talentovky. Drill pro ty, co stále váhali s učením a teď to potřebují dohnat.

 • Intenzivní, flexibilní a individuální, dle časových možností zájemce.
 • Možnost celodenního kreslení.

Určené pro zájemce na střední školy (SŠ).
Určené pro zájemce na vysoké školy (VŠ).

 

VEČERNÍ KURZ

„OD KRESBY K MALBĚ“

Pokud hledáte zázemí pro sebe nebo svůj vlastní rozvoj a jste příliš zaměstnaní, a máte čas pouze večer a ve všední den.

 • Budete se učit pozvolna a postupně.
 • Lekce jsou pravidelné a v určený čas.
 • Učení je systematické a důkladné.
 • Můžete pracovat na svém díle dlouhodobě a pod vedením.
 • Můžete se pořádně připravit na talentovky.
 • Kurz je rozdělen na dvě samostatné části.
 • 1. část - Kresba
 • 2. část - Malba

Určené pro: „věčné začátečníky“, mírně pokročilé a to bez rozdílu věku, maminky na mateřské, ostýchavé i pro příliš zaměstnané.

DÁRKOVÝ POUKAZ

„DÁRKOVÝ POUKAZ“

 • Pokud by jste rádi obdarovali někoho Vám blízkého nebo udělali radost, která ješte navíc bude mít trvalou hodnotu, darujte mu praktický kurz formou dárkového poukazu.
 • Nechejte na dotyčném ať si sám vybere termín, který mu bude vyhovovat. Jsem přesvědčen, že Vám dotyčný bude velmi vděčný.
 • Termíny pro uplatnění poukazu a výběr kurzu řeším individuálně.

VÍKENDOVÝ KURZ

„NAUČ SE VIDĚT A MÍCHAT BARVY“

Víkendový (sobota a neděle) workshop. Stáli jste někdy před svým obrazem a snažili jste se namíchat dokonalou barvu, aniž byste měli tušení, jak to udělat? Znáte teorii barev, kterou lze uvést do praxe?

 • Hlubší porozumnění barvám a použití.
 • Jak s omezenou paletou vytvořit více barev a ušetřit.
 • Vytvoříte si vzorníky a namalujete zářivý obraz.
 • Pomůcky a barvy v ceně kurzu.
 • Dostanete tištěnou knihu pro domácí studium.

Určené pro: začátečníky, mírně pokročilé i praktikující malíře a to bez rozdílu věku. Pro všechny co to myslí s malbou vážně.

VÍKENDOVÝ KURZ

„KRAJINOMALBA“

Kurz kde se naučíte základy malování, kompozice a jak poskládat barvičky na obraz, který by měl být realistický a opravdový. 

 • Míchání barev, postupná výstavba
  obrazu, detaily.
 • Malba v plenéru a na živo.
 • Určené pro zájemce, které lákají krajinky a „dálavy“.
 • Ideální pro ty co mají za sebou kurz o míchání barev

Pokud plánujete zúčastnit se libovolného kurzu, třeba i někdy v budoucnu, přihlaste se pro zaslání upozornění. Budete mít náskok před ostatními, pokud bude omezený počet míst.
Ničemu se nezavazujete, já taky nenávidím spam, takže nemusíte mít obavy. Navíc v každém emailu je odhlašovací tlačítko.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY ...

CO JE TO ZA KURZY ?

Jedná se o kurzy realistické kresby a malby. Máte nyní možnost se učit zcela jednoduše a postupně tak, jak je potřebné k ovládnutí Vašeho oblíbeného média - tužky, uhlu, pastele nebo štětce. Výklad a postupy, které se na kurzech naučíte vycházejí z dlouhodobé praxe, ověřené soukromými hodinami mnoha studentů. Zaručujeme individuální přístup pro všechny, kteří to budou potřebovat. Záleží nám na tom, aby jste si odnesli co nejvíce.

PROČ K VÁM NA KURZ ?

Protože postupy fungují pro mně a myslím, a jsem přesvědčen, že budou fungovat i pro vás. Existují protože vám chci pomáhat převzít kontrolu nad svým vlastním učením. Chci se s vámi podělit o to, abyste nemuseli dělat tytéž chyby, které jsem udělal já. Naučit se kreslit a malovat není tak těžké, jak by si někteří lidé mysleli. Opravdu není. Trvá to sice jistý čas a praxi, ale tato praxe nemusí být utrpením, ale naopak velmi zábavnou cestou.

CO NEBUDETE POTŘEBOVAT...

Nepotřebujete knihovnu plnou uměleckých knih. Ve skutečnosti Vás množství různorodých knih bude zdržovat a budete zmatení. Nemusíte platit desetitisíce za akademické školy. Neříkám, že vám to nepomůže, pokud si to můžete dovolit, ale nepotřebujete to proto, abyste mohli postupovat. Nemusíte se učit množství spletitých technik. Nepotřebujete drahé, kouzelné nebo esoterické materiály.

TAJEMSTVÍ MISTRŮ ?

Naučíme Vás tajemství mistrů, které byste měli znát a naučili je používat. Porozumět základním dovednostem, které potřebujete rozvíjet. Neztrácejte čas tím, že se naučíte tuto nebo jinou metodu jen proto, že to tak dělá nějaký malíř, kterého obdivujete. Využijte základní dovednosti a budete postupovat mnohem rychleji. Překonejte strach ze selhání. Když vidíte svůj pokrok, i když zpočátku pomalý, uvědomte si, že se můžete vždycky zlepšit a to možná více než jste si mysleli, že jste schopni. Zapomeňte na odrazující myšlenky o talentu. Převzít kontrolu nad svým vlastním učením. To je nejdůležitější bod. Tím, že sami nad sebou převezmete kontrolu svého učení, převezmete odpovědnost za své vlastní úspěchy. Motivujete se !

CO JE EFEKTIVNÍ PRAXE ?

1.Pohodlně - čím více si užíváme naší praxe, tím účinněji se učíme.. 2.Opakovaně a pravidelně - opakování vytváří a posiluje mentální mapy, které reprezentují naše dovednosti. To je důvod, proč pravidelnost je důležitější než celkový čas strávený v každém sezení. To platí pro všechny dovednosti, které vyžadují rozvíjení praxe. Začněte pomalu, naplánujte si krátký každodenní čas a nenechejte si ho vzít. 3.Zaměření - dejte tomu co děláte plnou koncentraci a uvidíte pokrok. To vyžaduje duševní úsilí, ale rovnice jsou jednoduché - čím více úsilí vložíte, tím rychleji budete postupovat. 4.Záměr - cvičit k určitému cíli. Pochopit skutečné hodnoty, např. zlepšení přesnosti, zlepšení barev, lepší linie, kompozice, perspektiva, atd... Uvědomte si na čem pracujete v daném okamžiku a cvičte pouze to co Vám nejde s vyloučením všeho ostatního.

Cena:

Cenu kurzů zjistíte po kliknutí na požadovaný kurz. Cena je závislá na počtu hodin a náročnosti výuky.

Storno objednávky:

14 dní před zahájením kurzu je možné rezervovat jiný kurz
13 – 7 dnů před zahájením kurzu vrácení 50% z ceny kurzu
6 dnů a méně před zahájením kurzu – 10% z ceny kurzu

Platební podmínky:

Kurz platíte při objednávce a to v celé výši. Tím si zajišťujete místo po celou dobu výuky.

Pozor! Zameškané lekce je možné nahradit, ale až při dalším pořádání stejného kurzu a to jen v případě pokud nebude zaplněna celá kapacita přihlášenými. Proto si prosím, vyhraďte na výuku dostatek času s předstihem, aby nedocházelo k zbytečným komplikacím. V jiném případě vám kurz propadá, což by bylo škoda.

Počet míst v kurzu je omezen !!