V.I.P. KURZY KRESBY PORTRÉTU A LIDSKÉ POSTAVY

„PRO KLASICKÉ I DIGITÁLNÍ UMĚNÍ“

PRO KRESLÍŘE BEZ ROZDÍLU VĚKU A ZKUŠENOSTÍ

NAUČ SE KRESLIT, PROFESIONÁLNĚ !!

OVLÁDNI ZÁKLADY A VYTVÁŘEJ VLASTNÍ UMĚNÍ NEBO KOMIKSOVÉ PŘÍBĚHY, KTERÉ CHYTÍ !

- Máte už plné zuby toho, že i přes veškerou snahu se naučit kreslit, se vám to stále nedaří? -

- Štve vás a už máte dost toho, že ostatní kreslí a malují pořád líp než vy? -

- Trávíte spoustu času u návodů na Youtube a efekt zlepšení se nedostavuje? -

- Byli jste dokonce na kurzu, ale kromě „báječného víkendu“ žádný posun ve vašich dovedností kreslit? -

- Chtěli byste začít kreslit, ale obavy, že se před ostatními zesměšníte vás v tom vždy zabrzdily? -

- Bylo vždy vaším snem stát se vynikajícím kreslířem komiksů, ale kvůli tomu, že neumíte nakreslit lidskou postavu, jste to vždy vzdali? -

- Rozčiluje vás, že vaše portréty vypadají jako dětské kresbičky nebo mimozemšťani? -

Věřte mi, znám ty pocity, byl jsem na tom stejně...

Nic nezklame víc než strávení měsíců tím, že se snažíte být dobrým kreslířem, aby se poté objevil „staronový“ problém z perspektivou, kompozicí nebo proporcemi... Nakonec budete naštvaní a frustrovaní, protože se snažíte na všechno přijít sami a nic z toho, co uděláte, vás ne a ne posunout dál. 

Doteď jedinými způsoby, jak se naučit skutečná tajemství kresby, bylo navštěvovat fajnový kurz, který přináší spousty dalších výdajů jako doprava nebo ubytování, nebo si objednat jeden z mnoha levných online kurzů od nějakého odborníka. Většina z nich ovšem není v českém jazyce a rozsah včetně obsahu výuky odpovídá ceně ...

Spousty zdarma videí na Youtube, bohužel pouze kloužou po skutečném problému anebo ukazují pouhou část většího návodu. Proto, abyste se něco naučili, je nutné znát celek. Většina „zkratek“, (která videa ukazují a jsou jimi prošpikována) mají ukázat zjednodušování základních dovedností, u kterých autor automaticky předpokládá, že je kreslíř už zná. Což, samozřejmě drtivá většina začátečníků nezná ...

Smutným a nelíbivým faktem je, že žádný z fíglů jak se rychle a „bezbolestně“ naučit kreslit, bohužel nefungují... Takové kurzy vás opravdu nevybaví nástroji a vědomostmi, které potřebujete k dosáhnutí být kvalitním a dobrým kreslířem o které bude zájem.

Je mi líto...

CO JE TO ZA KURZ ?

Proto jsem velmi potěšen, že se s vámi mohu dnes podělit o můj přeměňující nástroj amatérských kreslířů na profesionální kreslíře, který se nazývá „V.I.P. KURZ KRESBY PORTRÉTU A LIDSKÉ POSTAVY”. Je schopen do roka udělat z amatéra, profíka. Vím, že to může znít neuvěřitelně, ale za malý moment uvidíte, jak to všechno funguje...

„V.I.P. KURZ KRESBY PORTRÉTU A LIDSKÉ POSTAVY” je online platforma věnovaná výhradně výuce kreslení. Je efektivnější než jiné metody, protože je založena na důmyslném pracovním plánu a neustálém procvičování samotného výtvarníka na základě poskytnutých návodů a šablon, které jsou pro něho nachystány v členské sekci.. 

Posloupnost a kompletnost, která je alfa a omegou výtvarného umění, zaručuje, že budete postupovat správně , bez zbytečných „slepých odboček“. Kurz je pro kreslíře a ilustrátora jako tělocvična. Teorie je důležitá, ale je to jen začátek. Silnou stránkou je, že kromě toho, že vám poskytnu nejlepší teorii, vás navedu jak k procvičování z různých úhlů, tak technikami vytvořenými a používanými skvělými profesionálními umělci. Výsledkem bude, že během krátké doby uvidíte, jak se vaše kreslířské dovednosti zvyšují.

CO DOSTANU, KDYŽ SI KURZ ZAKOUPÍM ?

V první řadě si kupujete členství, a to ve skupině, která má přístup na zabezpečenou stránku s materiálem. V členství dostáváte V.I.P. materiál. Každý týden máte k výuce a k procvičování novou lekci - knihu (ebook zahrnutý zdarma do vašeho členství), v kterém kromě nezbytné teorie máte i návod „kreslení krok za krokem“. Návod jak danou lekci zvládnout. Každý měsíc tak máte čtyři lekce kreslení, které obsahují teoretickou a praktickou část, včetně tisknutelných šablon pro trénink. 

Máte každý měsíc tolik různých lekcí a tolik cvičení! A to měsíc od měsíce! Vše zdarma! To vše lze získat pouze s ročním předplatným. Celkem 52 knih (ebooků)! Všechny cvičné stránky jsou upraveny pro tisk na domácí tiskárně a jsou upraveny s vysokým rozlišením. Tisknete jedním kliknutím a už trénujete. Možná, ani nebudete mít dost času na tolik obsahu... To, ale nevadí. Lekce si můžete stahovat do svých soukromých počítačů a vracet se k nim dodatečně a podle potřeby.

Jmenuji se Martin Ševčík a posledních pár let individuálně trénuji stovky lidí, abych jim pomohl dosáhnout kreslířské a malířské dovednosti, po které touží. Muže i ženy, mladší či starší, se všemi věkovými skupinami mám zkušenosti.

A právě díky takto rozdílných věkových kategorií jsem vypozoroval, že schopnost kreslit a malovat vůbec nezáleží na věku, nebo šikovnosti vašich rukou, ale úplně na něčem jiném. Věk nemá nejmenší vliv, jak dobří kreslíři se z vás stanou. Chyby, kterou všichni začátečníci dělají jsou jako přes kopírák... A je jedno kolik jim je let nebo jakého jsou pohlaví, nebo kreslící úrovně.

Na vaší úrovni nezáleží, ať už základní, střední nebo pokročilé. K dispozici je totiž obsah pro všechny úrovně. Pokud jste středně pokročilí, můžete své učení urychlit a zdokonalit, abyste rychle a předvídatelně dosáhli profesionální úrovně, po které toužíte. Pokud jste pokročilí, tak co může být lepší, než vidět obsah vytvořený jinými učiteli, a vylepšit tak svou techniku, vyměňovat si zkušenosti z jinými odborníky v kresbě a ilustraci?

Kurz je rozdělen na několik modulů (další budou přibývat).

Modul 1. - je určen všem začínajícím a obsahuje základy, které prostě musíte znát. Jedná se o vstup do uměleckého světa. Najdete tam vše, abyste se stali skvělým umělcem a mohli začít tvořit profesionálně.

Modul 2. - je určen kresbě portrétu a to se vším co budete potřebovat, aby jste mohli samostatně kreslit realistické portréty nebo comiksové charaktery svých postav.

Modul 3. - je určen kresbě lidské postavy a to jak mužské, tak ženské. Kresbě anatomie se budeme věnovat na úrovni viditelných svalů, kterou si ještě budeme zjednodušovat. Zapomeňte na „lékařskou anatomii“... 🙂 Pro ukázky budeme používat vysoce realistických modelů, které si nezadají se skutečnými lidmi. Detailní ukázky jednotlivých póz a se všech úhlů, vám usnadní kresbu vašich vlastních, vymyšlených. Navíc je budete mít rozkresleny včetně postupu od „A do Z“. Jelikož se jedná o nahé postavy, kurz je určen pro dospělé a pro lidi, které neuráží nahota. 

Bonusy - praktické návody třeba pro to, jak se začít živit uměním... a další. Na žádosti členů jsou jednotlivé lekce občas aktualizovány pro kompleksnější přehled a systematičnost výuky. Výuku lze použít jak pro klasickou kresbu (malbu), tak pro digitální umění. 

Co na kurz říkají účastníci...

Chcete-li se učit rychle a organizovaně, je tento kurz to nejlepší, co jsem za dlouhou dobu našel. Potřebujete jen tužku a papír.
Ivan Domeš
Cvičení „Krok za krokem“ je výzva, ale vyplatí se! Je to taky velmi zábavné...
Eliška Podrobná
Už nemáte možnost si na nic ztěžovat, všechno v kurzu najdete. Za měsíc jsem se naučil víc než předtím za rok.
Oskar Potočka
Mám rád všechno připravené, abych se mohl lehce učit. Pracovní listy jsou wow!!
Martin Novák
Miluji Váš obsah! Kvalita, kvalita, kvalita! Moc děkuji.
Marcela Pokojná
Konečně něco jiného! Na Youtube jsem ztratil spoustu drahocenného času!
Radomil Olšan
Moje kresby konečně dostávají tvar! Díky TK.
Alena Roubalíková
Nejlepší místo pro milovníky kreslení! Opravdu opět ráda kreslím! Dík Martine.
Jana Ortiz
Začal jsem kreslit comics! Postavy jsou konečně jako lidi! Moc děkuji.
Pavel Solař
  • Kurz kresby a ilustrací s ročním členstvím
  • Cvičení s tisknutelnými listy vysoké kvality
  • Výcvik a lekce pro úrovně: základní, střední a pokročilou
  • Přístup do zvětšující se knihovny lekcí, návodů, tipů a triků
  • Přístup ke komunitě kreslířů, ilustrátorů, která se stále rozšiřuje
  • Členství můžete prodloužit za výraznou slevu nebo taky zrušit
  • 100% spokojenost zaručena

NAUČ SE KRESLIT,
PROFESIONÁLNĚ !!

Naučíte se kreslit za méně času se zaručenou metodou lekcí a cvičebních listů, které vám umožní rychleji dosáhnout požadované úrovně!

Za rok budete úplně jinde, než jste dnes. Co se Vám zdá jako neuvěřitelné nyní, bude pro Vás zcela normální a běžné. Po‍‌ roce se samozřejmě můžete k technikám vracet na přeskáčku, dle libosti! To už budete znát celek a budete si moct vybrat techniky, které Vám nejvíce vyhovují.

Navíc začnete využívat svůj plný vlastní potenciál. Nikdo Vás už neovlivní! Budou to vaše schopnosti, váš styl.

Připojte se k nám a buďte vítáni
v profesionální kreslířské a ilustrační komunitě.

Naučte se kreslit profesionálně. Vše, co se potřebujete naučit kreslit, je jediná online platforma s týdenními cvičeními vytvořenými profesionálními umělci, která zvýší vaši schopnost na 200%

NAUČIT SE KRESLIT PROFESIONÁLNĚ
Naučíte se kreslit za méně času se zaručenou metodou lekcí a cvičných listů, které vám umožní rychleji dosáhnout požadované úrovně!

Kurz kreslení a ilustrací s roční certifikací. Cvičte listy a vysoce kvalitní potisknutelný materiál. Školení a kurz pro úroveň: základní, středně pokročilí a pokročilí Přístup do rozšiřující se knihovny s více než 200 cvičnými listy!
Přidejte se k více než 250 000 ilustrátorům a umělcům z celého světa

Začněte kurzem kreslení
 
Každý měsíc získáte novou lekci spolu se sešitem intenzivního školení!

NAUČTE SE KRESLIT POMOCÍ TK. JSTE JEN JEDNO KLIKNUTÍ NA TO, ABYSTE SE STALI PROFESIONÁLNÍM ILUSTRÁTOREM

TFC je nová platforma pro šíření vlastního uměleckého materiálu a dalších profesionálních umělců, kteří prostřednictvím studijních balíčků předvádějí určité umělecké téma, aby se mohli učit nebo zdokonalovat pomocí listů teorie a speciální praxe.
 

CO OBSAHUJE TFC BALENÍ?

TEORIE
Celá teorie byla vyvinuta na určité téma a přizpůsobena každé úrovni: základní, střední a pokročilá.

SEZNAM TRÉNINKU
Báječný blok speciálních listů se specifickými cvičeními, abyste mohli cvičit řádně a cíleně.

TISKOVATELNÉ A SBĚRATELNÉ
Celý kompletní balíček lze tisknout (Pack + Workbook) jediným kliknutím a ve formátu A4. Cvičit u stolu a sestavit si vlastní kolekci TFC.

Co se naučíte s tímto balíčkem?
Učte se kreslením a především ... zábavou!
 
6 neomylných technik, jak se naučit kreslit jako profesionál
Chcete se naučit kreslit tak, jak to udělali velcí samouk? Vypracovali tréninkový plán a v tomto balíčku vám řekneme, co to je.
🏆 Jednoduché a jasnéNaučíte se snadným a příjemným způsobem 
🏆 Učte se za kratší dobuRychleji získáte nové znalosti 
🏆 Zvládněte umění ilustraceMůžete je použít k osvojení jakéhokoli žánru a uměleckého stylu 
🏆 Nejúčinnější metodaPoužitím těchto technik výrazně zvýšíte svůj umělecký potenciál

CHCI MOJE BALENÍ!
Učte se s těmi nejlepšími!
 
TFC představuje:
6 NEOMYLNÝCH TECHNIK, JAK SE NAUČIT KRESLIT JAKO PROFESIONÁL
 
TEORETICKÁ KNIHA
 
SEZNAM TRÉNINKU
 
CELKOVÁ HODNOTA BALENÍ:
129,00 $
 
Přidat do košíku

 
Přihlaste se k odběru jako člen PREMIUM GOLD
Získejte výhody a exkluzivní materiál
STAŇTE SE PREMIUM
Nezůstávejte, aniž byste si užívali tento balíček!
6 neomylných technik, jak se naučit kreslit jako profesionál
 

Upgradujte na celoživotní účet ještě dnes! Nikdy více se opakující obnovy
🔐ODEMKNĚTE VŠECHNY SKUTEČNÉ A BUDOUCÍ OBSAHY 🔓
ZÍSKEJTE OKAMŽITÝ PŘÍSTUP HNED!
Získejte přístup k novému členství LIFETIME Premium (zde ušetříte 91% slevu!)
36 SKVĚLÝCH LEKCÍ V CELKU ZAHRNUTO (NOVÝ KAŽDÝ MĚSÍC!)
36 INTENZIVNÍCH SEZNAMŮ V CELKU ZAHRNUTO (JEDEN NOVÝ KAŽDÝ MĚSÍC!)
156 VÝKRES KROK ZA KROKEM! (30 PRVNÍ, POTOM JEDEN KAŽDÝ TÝDEN!)
VÍCE NEŽ 500 JEDINEČNÝCH A ZVLÁŠTNÍCH TRÉNINKOVÝCH LISTŮ NA VAŠE LIKVIDACI A V KONTINUÁLNÍM RŮSTU MĚSÍC K ZLEPŠENÍ A DOKONALOSTI NA 10X RYCHLOSTI!
NOVÉ SEKCE KAŽDÝ ROK NA PLATFORMĚ V KONTINUÁLNÍM RŮSTU
DOŽIVOTNÍ PŘÍSTUP KE VŠEMU NOVÉMU BUDOUCÍMU OBSAHU: TÝDENNÍ A MĚSÍČNÍ KNIHY V ČLENSTVÍ, DOŽIVOTNĚ ZDARMA!
24/7 PODPORA
JEN DNES ... 997 $ 89 $
SLEVA 91% A JEDNORÁZOVÁ PLATBA ✔
Celoživotní nabídka brzy končí!

MODUL - 1. ZÁKLADNÍ PILÍŘ PRO VŠECHNY BUDOUCÍ LEKCE

„ Online lekce kreslení se šablonami pro vytištění a osnovami vám ukáží, jak na to!“

Učte se postupně. Lekce jsou číslovány, proto nepřeskakujte. Jen tak budete mít z kurzu největší užitek. Každý týden nová lekce!

Každá lekce je vytvořena tak, aby jste se nejenom seznámili s uvedeným pravidlem pro kresbu, ale aby jste si ji i zároveň vyzkoušeli pomocí pracovních listů, které si vytisknete a následně natrénujete. Soubory jsou dodávány ve formátu PDF.

Všechny základní lekce mají další podlekce, které ještě více prohlubují znalosti daného tématu. Tyto lekce vznikají na vaše žádosti a jsou často aktualizované. Tím máte možnost si přizpůsobit výuku dle svých požadavků.  Jsou ve variantě ročního členství.

Varianta
990 Kč
Jednorázová cena
Základní lekce, které jsou nutné pro úspěšný start v kresbě.
- Okamžitý přístup k základním lekcím -
- Stažení lekcí do PC pro domácí výuku -
- Žádné další poplatky -
- možnost registrace v členské sekci na FB -
Varianta
1050 Kč
Měsíčně
Nechejte se opečovávat a získejte osobní vedení.
- Okamžitý přístup k základním lekcím -
- Stažení lekcí do PC pro domácí výuku -
- Osobní konzultace a vedení -
- Osobní konstruktivní návrhy pro zlepšení -
- Možnost setkání se na živo -
- Konzultace přes email, telefon, atd. -

STÁHNĚTE SI EBOOK ZDARMA!

Všimli jste si, že pokud malému dítěti dáte papír a pastelky, okamžitě začne spontánně tvořit? Proč tomu tak je? Každý človíček přicházející na tento svět je tvůrčí – kreslení a malování mu dělá radost a potěšení. Rozhodně neřeší, jestli něco umí nebo ne. Prostě a jednoduše vyvíjí činnost, která mu dělá radost, a to bez jakýchkoli předsudků.

S námi dospělými už je to horší. V průběhu let, jak stárneme, získáváme buď vlastními zkušenostmi, kritickými poznámkami našeho okolí nebo dokonce špatnou výukou ve školách přesvědčení, že kresba a malba jsou činnosti, které bychom měli raději přenechat těm „talentovanějším a povolanějším“.

Opravdu je to tak?

Dočtete se v eBooku...