Když se chce člověk stát dobrým výtvarníkem, nikdy se nesmí přestat vzdělávat. Ale kde začít? Odpověď nabízí eBook “12 tajemství kresby”, který se může stát pro Vás majákem v moři nepřeberného množství učebnic a poskytne Vám kromě základních tématických okruhů i pár motivačních vět, po kterých budete mít chuť pustit se hned do kreslení bez ohledu na to, kolik je právě hodin. Výtvarné vzdělávání není nudné, je to zábava, při kterém se naučíte různé triky a zlepšováky, které Vám pomohou nakreslit to, co vidíte před sebou, nebo ve své hlavě.

Zuzana Dolinay - "Zlatá pastelka"

„ NEŘÍKEJ, ŽE TO NEJDE, RADĚJI ŘEKNI, ŽE TO ZATÍM NEUMÍŠ.“

Chtěli jste umět perfektně a bezchybně kreslit, ale vaše dovednosti a neznalost vám pokaždé zabránily v tom, abyste vůbec začali a nebo dílo úspěšně dokončili? Nic není tak deprimující jako špatná kresba, která neodpovídá vynaloženému úsilí, a pak navíc když Vám ještě někdo předhazuje, že by jste to měli raději přenechat někomu jinému... Cítíte se velmi špatně a frustrovaně? Proč? Je to proto, protože se na všechno snažíte přijít sami a nic z toho, co uděláte, Vás ne a ne posunout dál.

Jednoduché postupy, která můžete použít k poražení neschopnosti realisticky kreslit a konečně dosáhnout vašeho mistrovství kresby máte nyní na dosah... Vcelku nezáleží jestli jste se narodili s talentem nebo bez něj. Důležitější je mít vztah k tvorbě a ke kreslení všeobecně. Protože jakmile něco milujete, tak se překážky zdolávají lehčeji a k cílům se dostáváte rychleji. 

Jste připraveni a ochotni konečně pořádně začít? Přesto že je na trhu množství kurzů a "uměleckých" knih, které jsou jakými si "rychlokvaškami", které slibují raketové úspěchy v kresbě nebo malbě, pravdou je, že dotyčnému po přečtení nebo absolvování kurzů zůstává jakási hořkost a pachuť. Ono se ani není čemu divit... Pokud bych se sám chtěl učit, tak bych si vybíral lektory a knihy, které mají nějakou úroveň a již  v minulosti dotyčný učitel něco dokázal. Nejstěženějším bodem v rozhodování by měla být tvorba lektora.

Ale jelikož věřím ve vytváření velmi spolehlivých svépomocných knih a smyslu-plných kurzů, které fungují tak, jak by měly a jelikož mě ostatní kurzy a knihy na trhu zklamaly, nezbyla mi jiná možnost než sám vyvinout úsilí vymyslet kurzy, napsat a nakreslit knihy, které řeší problémy. Proto jsem založil i vlastní nakladatelství Book Art Publishing.com, v kterém vydávám nejenom své knihy, ale i knihy na zakázku. Ilustruji, sázím text a vše připravuji na konečný tisk.

zive-kurzy

Jsem si opravdu jistý, že postupy a strategie, které vyučuji na kurzech, workshopech nebo knihách Vám pomohou. Jsou ověřeny mnohými před vámi. Pokud je budete přesně následovat, dosáhnete svého cíle během krátšího času než by to bylo formou samostudia nebo sledováním cizojazyčných videí. Možná už moc dlouhou dobu jste se snažili vypořádat se s nedokonalou kresbou nebo malbou a vážně to může být jinak. Na kurzech a stránkách mých knih na vás již čekají řešení, které potřebujete k tomu, abyste se konečně zbavili své frustrace z nedokonalosti jednou provždy.

Jen si na chvíli představte, jak byste se cítili, kdyby jste se stali vyhledávaným a uznávaným umělcem o kterého je velký zájem?
Stačí si jen vybrat kurz a konečně začít budovat svůj vytoužený cíl, který si zasloužíte! Každý si ho zaslouží.

ZJISTIT VÍCE